Liebherr GX823 skříňová mraznička


Skříňová mraznička, Energetická třída F, Objem: 68 l, Roční spotřeba energie: 199 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Mrazicí výkon: 6 kg/24h, Akumulační doba: 14 h, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 2, Šířka: 55,3 cm, Výška: 63,1 cm, Hloubka: 62,4 cm. Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 110 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Praktická stolní mraznička Liebherr GX 823 je ideálním doplňkem do větších domácností, kde spolu s kombinovanou chladničkou nabídne ještě větší mrazicí prostor, nebo také do malých bytů, na chaty či chalupy, kde vám dvě zásuvky na zmrazené potraviny bohatě postačí. K dispozici je 68 litrů užitného objemu. Mraznička se snadno ovládá díky řízení MagicEye s LCD a grafickým zobrazovačem teploty.

Do každé domácnosti

Máte kombinovanou chladničku, ale přesto byste užili ještě další místo pro zmrazení potravin? Nebo naopak máte tak malý byt, že šetříte každý centimetr volného prostoru a zároveň potřebujete zmrazit alespoň nějaké potraviny? Pak je pro vás ideální volbou malá stolní mraznička Liebherr GX 823 se dvěma praktickými zásuvkami.

FrostSafe

Dvě praktické průhledné zásuvky se systémem FrostSafe zajišťují i při otevřených dveřích ochranu mražených produktů uložených v šuplíku. Zásuvky jsou navíc extra vysoké, dokola uzavřené a vyjímatelné. Díky tomu máte dokonalý přehled o uložených potravinách a navíc můžete zásuvky velmi snadno udržovat čisté.

SuperFrost

Mraznička je vybavena funkcí SuperFrost, která vám umožní rychle zmrazit čerstvě vložené potraviny. Při aktivování této funkce pracuje mraznička s maximálním chladicím výkonem.

SmartFrost

Díky tomu, že je výparník ovinutý okolo vnitřní nádoby mrazicí části, dochází k rovnoměrnému rozdělení teploty a menší tvorbě námrazy. To zároveň pozitivně působí na spotřebu energie. Vnitřní stěny mrazničky jsou maximálně hladké a usnadňují tak i údržbu.

VarioSpace

Zásuvky VarioSpace jsou snadno vyjímatelné a poskytují praktický systém pro extra ukládací plochu. Díky tomu snadno najdete prostor i pro velký kus masa nebo narozeninový dort.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 63.1 cm
Celkový čistý objem 68 L
Mrazící výkon 6 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Liebherr GX823 skříňová mraznička

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Karel

21. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


Překvapila mě cena takové malé mrazničky, neboť je srovnatelná s velkou truhlicovou mrazničkou. Bohužel výběr v této velikosti je omezený.


Dana

6. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Perfektně padnoucí mrazáček na lednici.
  • Jeden z mála s výškou nižší než 85cm a velkým objemem.
  • Snad jen oproti jiným mrazáčkům dost vysoká cena.

Tento mrazáček jsem kupovala z důvodu velkého objemu a možnosti umístit ho na lednici. Buď se prodávají vyšší s výškou 85cm(které se mi nevejdou) nebo zase nízké, které mají ale malý mrazící prostor. Tento sedí perfektně, má jeden menší a jeden větší šuplík, snadno se vydávají i z výšky. Výborná je funkce rychlého zmrazení potravin. Displej může svítit i být zhasnutý. Možné nastavení teploty. S produktem jsem velmi spokojena.