Liebherr GT 2132

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Šikovný pomocník

Šikovná truhlicová mraznička Liebherr GT 2132 je vybavena 1 kompresorem a 1 chladícím okruhem. Tento model patří mezi spotřebiče, jehož funkce oceníte tehdy pokud máte zahradu a chcete si letní úrodu uložit na delší dobu, případně děláte zabijačku a potřebuje zamrazit maso a masné výrobky na delší dobu. Díky možnosti dlouhodobého zmražení si úrodu ze zahrádky i maso pohodlně a rychle zmrazíte a potraviny zůstanou čerstvé dostatečně dlouho a vy je můžete využívat měsíce po ukončení sezóny. Systém odmrazování StopFrost. Systém StopFrost zaručuje, že se námraza vytváří méně. Vstupující vzdušná vlhkost je rychle zachycena a transportována ven. Další výhodou je, že při otevření vejde dovnitř mrazničky teplý vzduch, nevzdnikne podtlak. Díky tomu můžete mrazničku opět otevřít bez námahy.

Vnitřní prostor

Truhlicová mraznička disponuje 1 košem. Maximální počet košů je 4. Čistý obsah mrazničky je193 litrů. Tento model je vybaven systémem StopFrost a k dispozici je kontrolka SuperFrost. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 40 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem.

StopFrost

Se systémem StopFrost je zaručena menší námraza v mrazničce protože vzdušná vlhkost je zachycena a odváděna ven. Díky tomu nemusíte mrazničku často odmrazovat. Kromě toho je výhodné, že při tomto systému po uzavření spotřebiče nevzniká podtlak a tak můžete mrazničku opět okamžitě otevřít.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 20 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Při poruše či výpadku elektrického proudu totiž dokáže udržet suroviny v chladu až 36 hodin. Tak budete mít záruku, že se jim nic nestane ani při nezelený situaci. Se skvělou funkcí super rychlého zmrazení vám zajistí rychlé zamrazení téměř bez námrazy. Termostat je ovládán mechanicky.

Odmrazování

Aby spotřebič fungoval správně a spotřebovalo se deklarované množství elektřiny je nutné ji jednou za čas odmrazovat. Tento model má ruční odmrazování. Při pravidelném odmrazování zaručeně najdete uváděnou spotřebu elektřiny.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 75,9 cm
  • Celkový čistý objem 193 L
  • Mrazící výkon 20 kg/24h

Další vlastnosti

Značka: Liebherr

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 75,9 cm
Výška: 91,9 cm
Hloubka: 76 cm
Hmotnosť: 49 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++

Vzhled

Celkový čistý objem: 193 L
Celkový hrubý objem: 206 L
Typ ovládání: mechanické
Počet košů: 1

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 172 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 36 hod.

Mraznička

Mrazící výkon: 20 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: GT2132

Všechny parametry

Recenze Liebherr GT 2132

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr GT 2132