Liebherr GT 3032

18 990 Kč ? Ušetříte 16 % 15 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 159,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Truhlicová mraznička Liebherr GT 3032 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Její vnitřní prostor nabízí 284 litrový s 2 drátěnými koši. Za 24 hod lze zamrazit až 20 kg potravin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 54 hodin. Mrazák je vybavena 2 koši, speciálním systémem StopFrost, díky kterému nedochází k námrazám a nutnému odmrazování ani při otevírání. Světelná kontrolka upozorňuje na zvýšenou teplotu v mrazničce. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 16 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Úsporná energetická třída A ++

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Liebherr GT 3032 je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A ++, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Systém odmrazování StopFrost. Systém StopFrost zaručuje, že se námraza vytváří méně. Vstupující vzdušná vlhkost je rychle zachycena a transportována ven. Další výhodou je, že při otevření vejde dovnitř mrazničky teplý vzduch, nevzdnikne podtlak. Díky tomu můžete mrazničku opět otevřít bez námahy.

Velký objem

Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 284 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 40 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Praktické vnitřní osvětlení vám zajistí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 27 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Při poruše či výpadku elektrického proudu totiž dokáže udržet suroviny v chladu až 54 hodin. Tak budete mít záruku, že se jim nic nestane ani při nezelený situaci. Se skvělou funkcí super rychlého zmrazení vám zajistí rychlé zamrazení téměř bez námrazy. Termostat je ovládán elektronicky. Vnitřní vybavení disponuje 2 závěsnými koši.

SuperFrost

S automatikou SuperFrost dosahuje teplota až -32 ° C. Po ukončení mražení se funkce automaticky přepne do normálního režimu. V případě výpadku elektrického proudu je skladovací doba 54 hodin. Světelná kontrolka upozorňuje na zvýšenou teplotu v mrazničce.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 100,4 cm
 • Výška 91,5 cm
 • Hloubka 76 cm
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 284 L
 • Klimatická třída SN-T
 • Mrazící výkon 20 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 301 L
 • Počet košů 2

Další vlastnosti

Značka: Liebherr

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 100,4 cm
Výška: 91,5 cm
Hloubka: 76 cm
Hmotnost: 59 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 209 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 54 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 284 L
Celkový hrubý objem: 301 L
Typ ovládání: mechanické
Počet košů: 2

Mraznička

Mrazící výkon: 20 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Ostatní

Kód produktu: GT 3032

Všechny parametry

Recenze Liebherr GT 3032

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr GT 3032