Liebherr GT 2632

Truhlicová mraznička Liebherr GT 2632 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Její vnitřní prostor nabízí 237 litrový s 2 drátěnými koši. Za 24 hod lze zamrazit až 24 kg potravin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 48 hodin. Mrazák je vybavena speciálním systémem StopFrost, díky kterému nedochází k námrazám a nutnému odmrazování ani při otevírání. Světelná kontrolka upozorňuje na zvýšenou teplotu v mrazničce. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 14 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Šikovný pomocník

Praktická truhlicová mraznička Liebherr GT 2632 s 1 kompresorem a 1 chladícím okruhem je šikovný spotřebič, jehož funkce oceníte tehdy pokud máte zahradu a chcete si letní úrodu uložit na delší dobu, případně děláte zabijačku a potřebuje zamrazit maso a masné výrobky na delší dobu. Díky mrazničce si úrodu ze zahrádky i maso pohodlně a rychle zmrazíte a potraviny zůstanou čerstvé dostatečně dlouho a vy je můžete využívat dlouho po sklizni. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Systém odmrazování StopFrost. Systém StopFrost zaručuje, že se námraza vytváří méně. Vstupující vzdušná vlhkost je rychle zachycena a transportována ven. Další výhodou je, že při otevření vejde dovnitř mrazničky teplý vzduch, nevzdnikne podtlak. Díky tomu můžete mrazničku opět otevřít bez námahy.

Vnitřní prostor

Truhlicová mraznička je vybavena dvěma koši. Maximální počet košů, který lze v ní použít je 7. Vnitřek spotřebiče je osvětlené a tak důkladně vidíte dnu když chcete vložit nebo vybrat potraviny. Čistý obsah mrazničky je 237 litrů. Tento model je vybaven systémem StopFrost a k dispozici je kontrolka SuperFrost. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 39 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Aby mraznička fungovala správně a spotřebovala přiměřené množství elektřiny je nutné ji pravidelně odmrazovat. Tento model má ruční odmrazování. Při pravidelném odmrazování zaručeně najdete uváděnou spotřebu elektřiny.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 24 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Při poruše či výpadku elektrického proudu totiž dokáže udržet suroviny v chladu až 48 hodin. Tak budete mít záruku, že se jim nic nestane ani při nezelený situaci. Termostat je ovládán mechanicky.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 87,8 cm
 • Výška 91,5 cm
 • Hloubka 76 cm
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 237 L
 • Klimatická třída SN-T
 • Mrazící výkon 24 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 252 L
 • Počet košů 2

Další vlastnosti

Značka: Liebherr

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 87,8 cm
Výška: 91,5 cm
Hloubka: 76 cm
Hmotnost: 43 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 190 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 48 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 237 L
Celkový hrubý objem: 252 L
Typ ovládání: mechanické
Počet košů: 2

Mraznička

Mrazící výkon: 24 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: GT 2632

Všechny parametry

Recenze Liebherr GT 2632

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr GT 2632