Liebherr GT 2632

  • Sleva 14 %
  • Doprava zdarma

Šírka: 87.8 cm, Celkový čistý objem: 237 L, Mrazící výkon: 24 kg/24h,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Truhlicová mraznička Liebherr GT 2632 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Její vnitřní prostor nabízí 237 litrový s 2 drátěnými koši. Za 24 hod lze zamrazit až 24 kg potravin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 48 hodin. Mrazák je vybavena speciálním systémem StopFrost, díky kterému nedochází k námrazám a nutnému odmrazování ani při otevírání. Světelná kontrolka upozorňuje na zvýšenou teplotu v mrazničce.

 

 

Šikovný pomocník

Praktická truhlicová mraznička Liebherr GT 2632 s 1 kompresorem a 1 chladícím okruhem je šikovný spotřebič, jehož funkce oceníte tehdy pokud máte zahradu a chcete si letní úrodu uložit na delší dobu, případně děláte zabijačku a potřebuje zamrazit maso a masné výrobky na delší dobu. Díky mrazničce si úrodu ze zahrádky i maso pohodlně a rychle zmrazíte a potraviny zůstanou čerstvé dostatečně dlouho a vy je můžete využívat dlouho po sklizni. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Systém odmrazování StopFrost. Systém StopFrost zaručuje, že se námraza vytváří méně. Vstupující vzdušná vlhkost je rychle zachycena a transportována ven. Další výhodou je, že při otevření vejde dovnitř mrazničky teplý vzduch, nevzdnikne podtlak. Díky tomu můžete mrazničku opět otevřít bez námahy.

Vnitřní prostor

Truhlicová mraznička je vybavena dvěma koši. Maximální počet košů, který lze v ní použít je 7. Vnitřek spotřebiče je osvětlené a tak důkladně vidíte dnu když chcete vložit nebo vybrat potraviny. Čistý obsah mrazničky je 237 litrů. Tento model je vybaven systémem StopFrost a k dispozici je kontrolka SuperFrost. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 39 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Aby mraznička fungovala správně a spotřebovala přiměřené množství elektřiny je nutné ji pravidelně odmrazovat. Tento model má ruční odmrazování. Při pravidelném odmrazování zaručeně najdete uváděnou spotřebu elektřiny.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 24 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Při poruše či výpadku elektrického proudu totiž dokáže udržet suroviny v chladu až 48 hodin. Tak budete mít záruku, že se jim nic nestane ani při nezelený situaci. Termostat je ovládán mechanicky.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 87.8 cm
Celkový čistý objem 237 L
Mrazící výkon 24 kg/24h

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr GT 2632

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno