Liebherr GPesf 1476 vystavený kus s plnou zárukou

Skříňová mraznička Liebherr GPesf 1476 ve stříbrné barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Navzdory kompaktním rozměrům nabízí dostatek úložného místa. Čistý obsah mrazicí část je 103 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 11 kg / 24 hod. V případě poruchy potraviny vydrží dostatečně dlouho - až 24 hodin. Disponuje čtyřmi prostornými zásuvkami, dětskou pojistkou, kontrolkou SuperFrost a jedním kompresorem. Mrazák Liebherr GPesf 1476 má maximální hlučnost 39 dB. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 24 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Získejte 100 % zpět na Věrnostní kartu při využití Komfortní dopravy

Samsung RZ32M7110S9/EO Twin

Skříňová mraznička Samsung RZ32M7110S9 / EO Twin v nerezové barvě nabízí 315 litrový vnitřní prostor pro skladování mražených potravin. Ovládání je elektronické, pomocí vnějšího LED displeje. Systém…

  • Výška: 185,3 cm
  • Celkový čistý objem: 323 L
  • Mrazící výkon: 21 kg/24h

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktický objem

Skříňová mraznička Liebherr GPesf 1476 disponuje vnitřním objemem 103 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mrazení nejrůznějším druhům pokrmů. Potraviny můžete uložit do 5 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořená pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič na uskladnění a zmrazení svých potravin.

Pryč s námrazou díky Smart Frost

Okolo vnitřní nádoby, mrazící části je ovinut výparník chladničky. To vede k očekávané menší tvorbě námrazy, rovnoměrnému rozdělení teploty a v první řadě, k viditelné úspoře energie. Vnitřní stěny jsou obzvlášť hladké a tak snadno čistitelné a vy tak ušetříte čas, ztracený obúchavaním nadbytečného ledu. Flexibilní uspořádání potravin v prostoru, Vám umožňují vyjímatelné skleněné mezipodlážky a průhledné zásuvky. Tak i při extra velkých, mražených produktech, můžete celý prostor využít jako Vario Space.

Mrazící výkon

Vyberte si mrazničku, která Vás ohromí svým výkonem. Skříňová mraznička se může pochlubit opravdu skvělým mrazícím výkonem. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 11 kg surovin. Odteď se už nemusíte bát, že by Vaše potraviny nebyly dostatečně zmrazené. Skvělé výsledky mraznička dosahuje i při poruše či výpadku elektrického proudu. I tehdy si dokáže udržet nízkou teplotu až 24 hodin. Díky skvělému mrazícímu výkonu si Vaše potraviny zachovají svou kvalitu i čerstvost po dlouhou dobu.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 ° C je z právě vložených potravin rychle odebírány teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

Tichý chod mrazničky

Vadí Vám hluk, který vydává Vaše stará mraznička při mražení? Rozlučte se s ní a pořiďte si skříňovou mrazničku, která je velmi tichá. Svým mimořádně tichým chodem Vás zaručeně nebude rušit při práci či příjemných chvílích strávených s rodinou či přáteli v pohodlí Vašeho domova. Její hlučnost dosahuje pouze 39 dB, což je zárukou nerušeného chodu mrazničky a Vaší spokojenosti.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 85,1 cm
  • Celkový čistý objem 103 L
  • Mrazící výkon 11 kg/24h

Další vlastnosti

Značka: Liebherr

Mraznička

Hrubá kapacita mrazáku: 106 L
Mrazící výkon: 11 kg/24h

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 60,2 cm
Výška: 85,1 cm
Hloubka: 61 cm
Hmotnost: 46,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++

Vzhled

Celkový čistý objem: 103 L
Celkový hrubý objem: 106 L
Počet zásuvek: 4
Typ ovládání: mechanické

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 151 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Ostatní

Kód produktu: GPESF1476

Všechny parametry

Recenze Liebherr GPesf 1476

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr GPesf 1476