• Výprodej
  • Doprava zdarma

Liebherr Výrobce: Liebherr

Liebherr GP 3513 vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

22 999 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

22 999 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 229,99 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Skříňová mraznička Liebherr GP 3513 spadá do energetické třídy A +++ a mezi její přednosti patří jedinečný systém SmartFrost, který zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty, dětská pojistka, jednoduché digitální ovládání a silné osvětlení. Její objem je 356 litrů a díky technologii VarioSpace se do ní vejde množství potravin. Ty můžete uložit do 7 zásuvek a 6 skleněných poliček. Potěší vás i mrazící výkon, který za 24 hodin zmrazí až 25 kg surovin. Stejně účinný je i při poruše, kdy si udrží nízkou teplotu až 34 hodin. Skříňová mraznička Liebherr GP 3513 je mimořádně tichá a snadno se otevírá pomocí transportních úchytů.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

Unikátní technologie VarioSpace

Pokud hledáte dostatečně velkou mrazničku, do které se vejde množství potravin, tak je pro vás jako stvořená jedinečná skříňová mraznička Liebherr GP 3513. Vyniká dostatečným objemem a to až 356 litrů, což zaručí dostatek místa pro všechny vaše potraviny. Kromě toho vás potěší i její perfektní přídavná technologie VarioSpace, která zvyšuje její objem. Tato jedinečná technologie se postará o dostatečný prostor pro každou mraženou surovinu. Všechny potraviny určené ke zmrazení lze uložit do 7 praktických zásuvek a do 6 skleněných poliček. Tak budete mít dokonalý přehled o všem, co se v mrazničce nachází a k jednotlivým surovinám budete mít pohodlný přístup.

Unikátna technológia VarioSpace - LIEBHERR GP 3513

Vysoký mrazící výkon

Se skříňovou mrazákem zaručíte pro své potraviny pro své potraviny dlouhotrvající čerstvost a kvalitu. Vyniká vysokým mrazícím výkonem, který dokáže za 24 hodin zmrazit až 25 kg surovin. To zaručí skutečnou péči a uchování kvality potravin. Mimořádně účinná je i při poruše či výpadku elektrického proudu. I tehdy se postará o zachování potravin v chladu a to až po dobu 34 hodin. Odteď se už nemusíte bát, že by o vaše potraviny nebylo dostatečně postaráno. Díky skvělému mrazícímu výkonu si potraviny uskladněny v této mrazničce zachovají svou kvalitu i čerstvost po dlouhou dobu.

Silné osvětlení

Při vkládání či vyjímání surovin do mrazničky je důležité silné osvětlení, které zajistí perfektní viditelnost a dokonalý přehled o všem, co se v mrazničce nachází. Skříňová mraznička vyniká silným osvětlením, které zajistí dostatek silného světla pro skvělý přehled a dokonalou viditelnost v interiéry mrazničky. Odteď budete vždy vědět, co do mrazničky vkládáte či vyjímáte. Silné osvětlení je jednou z mnoha praktických vlastností mrazničky. Objevte i ty ostatní a zaručeně budete s nimi spokojeni.

Vysoký mraziaci výkon - LIEBHERR GP 3513

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Beznámrazový systém: Ne
Výška: 175,1 cm
iTřída energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 350 L
Mrazící výkon: 25 kg/24h
Celkový hrubý objem: 362 L
Počet zásuvek: 7

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
Beznámrazový systém: Ne

Mraznička

Hrubá kapacita mrazáku: 362 L
Mrazící výkon: 25 kg/24h

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 69,7 cm
Výška: 175,1 cm
Hloubka: 78,5 cm
Hmotnost: 92 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

iTřída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 176 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 34 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 350 L
Celkový hrubý objem: 362 L
Počet zásuvek: 7
Typ ovládání: elektronické

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru