Liebherr GP 1376

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Liebherr GN 1066

Liebherr GN 1066

Skříňová mraznička Liebherr GN 1066 má 102 litrový hrubý objem a její čistý objem je 91 litrů. Díky šetrnému chodu je zařazována do energetické třídy A + a její spotřeba energie je 191 kWh za rok.…

 • Beznámrazový systém: Ano
 • Výška: 85,1 cm
 • Třída energ.účinnosti: A +

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Praktický objem

Hledáte mrazničku s praktickým objemem, která se vejde i do menších domácností? Skříňová mraznička Liebherr GP 1376 disponuje vnitřním objemem 103 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mrazení nejrůznějším druhům pokrmů. Potraviny můžete uložit do 3 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořen pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič na uskladnění a zmrazení svých potravin. Tento praktický mrazák se navíc vejde díky kompaktním rozměrům i do menších prostor.

SmartFROST

Kombinovaná chladnička přináší užitečnou funkci SmartFrost se kterou je mražení obzvlášť komfortní. Výparník je ovinut okolo vnitřní nádoby mrazící části, což vede k rovnoměrnému rozdělení teploty, menší tvorbě námrazy a v neposlední řadě působí pozitivně na spotřebu energie. SmartFreeze-vnitřní stěny mrazící stěny jsou obzvlášť hladké a tak jednoduše očistiteľné.

 

Mrazící výkon

Vyberte si mrazničku, která Vás ohromí svým výkonem. Skříňová mraznička se může pochlubit opravdu skvělým mrazícím výkonem. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 11 kg surovin. Odteď se už nemusíte bát, že by Vaše potraviny nebyly dostatečně zmrazené. Skvělé výsledky mraznička dosahuje i při poruše či výpadku elektrického proudu. I tehdy si dokáže udržet nízkou teplotu až 23 hodin. Díky skvělému mrazícímu výkonu si Vaše potraviny zachovají svou kvalitu i čerstvost po dlouhou dobu.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 ° C je z právě vložených potravin rychle odebírány teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat vaše potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, aby vše spolu dokonale ladilo. Je možné ho vyměnit v případě potřeby, instalace je jednouchá a následná údržba stejně.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v mrazící části jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor jaký potřebujete na uskladnění potravin. Je jedno zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám všechno vejde. VarioSpace je jednoduchým řešením jak rychle přizpůsobit místo v chlaadničke podle vlastní potřeby.

Tichý chod mrazničky

Vadí Vám hluk, který vydává Vaše stará mraznička při mražení? Rozlučte se s ní a pořiďte si skříňovou mrazničku, která je velmi tichá. Svým mimořádně tichým chodem Vás zaručeně nebude rušit při práci či příjemných chvílích strávených s rodinou či přáteli v pohodlí Vašeho domova. Její hlučnost dosahuje pouze 39 dB, což je zárukou nerušeného chodu mrazničky a Vaší spokojenosti.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 85,1 cm
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 103 L
 • Mrazící výkon 11 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 106 L
 • Počet zásuvek 4

Další vlastnosti

Značka: Liebherr

Mraznička

Hrubá kapacita mrazáku: 106 L
Mrazící výkon: 11 kg/24h

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55,3 cm
Výška: 85,1 cm
Hloubka: 62,4 cm
Hmotnost: 42 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 151 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 23 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 103 L
Celkový hrubý objem: 106 L
Počet zásuvek: 4
Typ ovládání: mechanické

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Ostatní

Kód produktu: GP1376

Všechny parametry

Recenze Liebherr GP 1376

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Libor, 02.1.2019

Hledali jsem menší, ale výkonný mražák, tichý, čistý design.

 • praktický rozměr
 • velká kapacita
 • tichý chod
 • dobře mrazí

Příslušenství k Liebherr GP 1376