Liebherr GP 1486

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 154,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Skříňová mraznička Liebherr GP 1486 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A +++. Má kompaktní rozměry s vnitřním objemem 103 litrů. Mrazák s technologií SmartFrost je ovládána pomocí MagicEye s digitálním ukazatelem teploty. Rozmrazování se realizuje manuálně. Vnitřní prostor je vybaven 4 průhlednými zásuvkami a skleněnými policemi. Mrazicí kapacita dosahuje 11 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 32 hodin. Disponuje i užitečnou dětskou pojistkou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Praktický objem

Pokud hledáte mrazničku s praktickým objemem, která se vejde i do menších domácností, skříňová mraznička Liebherr GP 1486 disponuje vnitřním objemem 103 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mrazení nejrůznějším druhům pokrmů. Potraviny můžete uložit do 4 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořen pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič na uskladnění a zmrazení svých potravin. Tato praktická mraznička se navíc vejde díky kompaktním rozměrům i do menších prostorů.

Pryč s námrazou díky Smart Frost

Okolo vnitřní nádoby, mrazící části je ovinut výparník chladničky. To vede k očekávané menší tvorbě námrazy, rovnoměrnému rozdělení teploty a v první řadě, k viditelné úspoře energie. Vnitřní stěny jsou obzvlášť hladké a tak snadno čistitelné a vy tak ušetříte čas, ztracený obúchavaním nadbytečného ledu. Flexibilní uspořádání potravin v prostoru, Vám umožňují vyjímatelné skleněné mezipodlážky a průhledné zásuvky. Tak i při extra velkých, mražených produktech, můžete celý prostor využít jako Vario Space.

Mrazící výkon

Vyberte si mrazničku, která Vás ohromí svým výkonem. Skříňová mraznička se může pochlubit opravdu skvělým mrazícím výkonem. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 11 kg surovin. Odteď se už nemusíte bát, že by Vaše potraviny nebyly dostatečně zmrazené. Skvělé výsledky mraznička dosahuje i při poruše či výpadku elektrického proudu. I tehdy si dokáže udržet nízkou teplotu až 32 hodin. Díky skvělému mrazícímu výkonu si Vaše potraviny zachovají svou kvalitu i čerstvost po dlouhou dobu.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 ° C je z právě vložených potravin rychle odebírány teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

Tichý chod mrazničky

Překáží Vám hluk, který vydává Vaše stará mraznička při mražení? Rozlučte se s ní a pořiďte si skříňovou mrazničku, která je velmi tichá. Svým mimořádně tichým chodem Vás zaručeně nebude rušit při práci či příjemných chvílích strávených s rodinou či přáteli v pohodlí Vašeho domova. Její hlučnost dosahuje pouze 37 dB, což je zárukou nerušeného chodu mrazničky a Vaší spokojenosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Beznámrazový systém Ne
  • Výška 85,1 cm
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Celkový čistý objem 103 L
  • Mrazící výkon 11 kg/24h
  • Celkový hrubý objem 106 L
  • Počet zásuvek 4

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
Beznámrazový systém: Ne

Mraznička

Hrubá kapacita mrazáku: 106 L
Mrazící výkon: 11 kg/24h

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60,2 cm
Výška: 85,1 cm
Hloubka: 62,8 cm
Hmotnost: 43,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 100 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 23 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 103 L
Celkový hrubý objem: 106 L
Počet zásuvek: 4
Typ ovládání: mechanické

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Ostatní

Kód produktu: GP1486

Všechny parametry

Recenze Liebherr GP 1486

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr GP 1486