Liebherr GP 1476


Výška: 85.1 cm, Celkový čistý objem: 103 L, Mrazící výkon: 6 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Liebherr GP 1476 v bílém provedení má objem 103 litrů. Díky funkci FrostProtect můžete mít mrazničku v nevyhřívaných místnostech či v garáži. Uvnitř mrazničky se nacházejí 4 transparentní zásuvky FrostSafe. Vybavena je technologií SmartFrost, která eliminuje tvorbu námrazy. Mrazicí kapacita dosahuje 6 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 17 hodin. Nechybí Dětská pojistka. Možnost změny otevírání dveří. Hlučnost jen 39 dB. Manuální odmrazování. Rozměry (V × Š × H): 85,1 × 60,2 × 62,8 cm.

Liebherr GP 1476

Skříňová mraznička Liebherr GP 1476 disponuje vnitřním objemem 103 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mražení nejrůznějších druhů pokrmů. Potraviny můžete uložit do 4 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořený pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič k uskladnění a zmražení svých potravin.

SmartFrost

Technologie SmartFrost potraviny rychleji zmrazuje a snižuje tvorbu ledu, díky čemuž je odmrazování jednodušší a rychlejší. Poskytuje také flexibilnější úložný prostor s větší kapacitou a vylepšenou spotřebou energie pro nižší provozní náklady.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 °C je z právě vložených potravin rychle odebíráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

Dětská pojistka

Dětská pojistka se dá naprogramovat tak, aby zabránila neúmyslnému vypnutí zařízení. Jakmile je dětská pojistka zapnutá, je zobrazena symbolom v MagicEye.

FrostSafe

Při FrostSafe se vysoké a vyjímatelné zásuvky uzavřou po obvodu. Po otevření zařízení z nich neunikne tak rychle chlad. Průsvitná čela složek zaručují optimální přehled o vašich zmražených zásobách.

VarioSpace

U všech mrazniček se systémem No Frost a Smart Frost se dají zásuvky a pod nimi umístěná skleněná dvojitá dna pohodlně vytahovat ven. Vznikne tak VarioSpace, což je praktický systém pro extra odkládací místo, aby se rychle vytvořil prostor i pro větší potraviny, které je potřeba zmrazit.

Technologie FrostProtect

O optimální podmínky provozu mrazničky při nízkých okolních teplotách se postará technologie FrostProtect. Díky tomu je mraznička vhodná do nízkých teplot až -15 °C, a pokud teplota klesne pod 10 °C, pracuje i nadále efektivně. Umístit ji tak můžete do nevytápěných místností.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 85.1 cm
Celkový čistý objem 103 L
Mrazící výkon 6 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr GP 1476

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno