Liebherr GP 1386


Výška: 85.1 cm, Celkový čistý objem: 103 L, Mrazící výkon: 6 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Liebherr GP 1386 v bílém provedení má objem 103 litrů a praktické madlo pro snadné otevírání. Uvnitř mrazničky se nacházejí 4 transparentní zásuvky FrostSafe. Vybavena je technologií SmartFrost, která eliminuje tvorbu námrazy. Mrazicí kapacita dosahuje 6 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 14 hodin. Nechybí Dětská pojistka. Možnost změny otevírání dveří. Hlučnost jen 39 dB. Manuální odmrazování. Rozměry (V × Š × H): 85,1 × 55,3 × 62,4 cm.

Liebherr GP 1386

Skříňová mraznička Liebherr GP 1386 disponuje vnitřním objemem 103 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mražení nejrůznějších druhů pokrmů. Potraviny můžete uložit do 4 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořený pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič k uskladnění a zmražení svých potravin.

SmartFrost

Technologie SmartFrost potraviny rychleji zmrazuje a snižuje tvorbu ledu, díky čemuž je odmrazování jednodušší a rychlejší. Poskytuje také flexibilnější úložný prostor s větší kapacitou a vylepšenou spotřebou energie pro nižší provozní náklady.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 °C je z právě vložených potravin rychle odebíráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

FrostSafe

Při FrostSafe se vysoké a vyjímatelné zásuvky uzavřou po obvodu. Po otevření zařízení z nich neunikne tak rychle chlad. Průsvitná čela složek zaručují optimální přehled o vašich zmražených zásobách.

VarioSpace

U všech mrazniček se systémem No Frost a Smart Frost se dají zásuvky a pod nimi umístěná skleněná dvojitá dna pohodlně vytahovat ven. Vznikne tak VarioSpace, což je praktický systém pro extra odkládací místo, aby se rychle vytvořil prostor i pro větší potraviny, které je potřeba zmrazit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 85.1 cm
Celkový čistý objem 103 L
Mrazící výkon 6 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr GP 1386

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno