Liebherr GNw 1860


Výška: 184.1 cm, Celkový čistý objem: 269 L, Mrazící výkon: 20 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 18 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 185 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Liebherr GNw 1860 v bílé barvě má objem 269 litrů a za den zmrazí až 20 kg potravin. Má automatické odmrazování díky technologii No Frost i funkci SuperFrost. Uvnitř najdete až 8 transparentních zásuvek. V případě výpadku jsou potraviny v chladu až 24 hodin. Pohodlné otevírání pomocí madla. Rozměry (V × Š × H): 184,1 × 60 × 63 cm.

Dostatečně velký objem

Skříňová mraznička Liebherr GNw 1860 disponuje vnitřním objemem 269 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mrazení nejrůznějších druhů pokrmů. Potraviny můžete uložit do 8 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořený pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič k uskladnění a zmražení svých potravin.

VarioSpace

U všech mrazniček se systémem No Frost se dají zásuvky a pod nimi umístěná skleněná dvojitá dna pohodlně vytahovat ven. Vznikne tak VarioSpace, což je praktický systém pro extra odkládací místo, aby se rychle vytvořil prostor i pro větší potraviny, které je potřeba zmrazit.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 °C je z právě vložených potravin rychle odebíráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

No Frost

Zmrazené potraviny se zmrazují vychlazeným cirkulujícím vzduchem a vlhkost vzduchu se odvádí pryč. Mrazicí prostor tak zůstává vždy bez námrazy a na potravinách se nevytvoří vrstva ledu. S komfortním systémem No Frost již není nikdy potřeba odmrazovat.

FrostSafe

Při FrostSafe se vysoké a vyjímatelné zásuvky uzavřou po obvodu. Po otevření zařízení z nich neunikne tak rychle chlad. Průsvitná čela zásuvek zaručují optimální přehled o vašich zmražených zásobách.

Dětská pojistka

Dětská pojistka se dá naprogramovat tak, aby zabránila neúmyslnému vypnutí zařízení. Pokud je dětská pojistka zapnutá, je zobrazena symbolem v MagicEye.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 184.1 cm
Celkový čistý objem 269 L
Mrazící výkon 20 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr GNw 1860

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno