Liebherr GNw 1460


Výška: 144.7 cm, Celkový čistý objem: 195 L, Mrazící výkon: 16 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Liebherr GNw 1460 v bílé barvě má objem 195 litrů, díky čemuž v ní uskladníte množství potravin. Uvnitř se nachází až 6 transparentních zásuvek. Za den zmrazí 16 kg potravin a v případě výpadku elektřiny udrží potraviny v chladu 24 hodin. Automatické odmrazování díky technologii No Frost. Hlučnost při chlazení je 41 dB. Možnost otevírání dveří do obou stran. Rozměry (V × Š × H): 144,7 × 60 × 63 cm.

Liebherr GNw 1460

Skříňová mraznička Liebherr GNw 1460 disponuje vnitřním objemem 195 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mrazení nejrůznějších druhů pokrmů. Potraviny můžete uložit do 6 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořený pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič k uskladnění a zmražení svých potravin.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 °C je z právě vložených potravin rychle odebíráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

No Frost

Zmrazené potraviny se zmrazují vychlazeným cirkulujícím vzduchem a vlhkost vzduchu se odvádí pryč. Mrazicí prostor tak zůstává vždy bez námrazy a na potravinách se nevytvoří vrstva ledu. S komfortním systémem No Frost již není nikdy potřeba odmrazovat.

FrostSafe

Při FrostSafe se vysoké a vyjímatelné zásuvky uzavřou po obvodu. Po otevření zařízení z nich neunikne tak rychle chlad. Průsvitná čela zásuvek zaručují optimální přehled o vašich zmražených zásobách.

VarioSpace

U všech mrazniček se systémem No Frost a Smart Frost se dají zásuvky a pod nimi umístěná skleněná dvojitá dna pohodlně vytahovat ven. Vznikne tak VarioSpace, což je praktický systém pro extra odkládací místo, aby se rychle vytvořil prostor i pro větší potraviny, které je potřeba zmrazit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 144.7 cm
Celkový čistý objem 195 L
Mrazící výkon 16 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr GNw 1460

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno