Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost

  • Doprava zdarma
  • Výprodej

Výška: 184.1 cm, Celkový čistý objem: 269 L, Mrazící výkon: 20 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 19 990 Kč

199,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost v bílém provedení nabízí komfortní skladovací prostor s 8 průhlednými zásuvkami. Využitelný objem je 269 l. NoFrost mrazničku není třeba rozmrazovat manuálně. Mrazicí kapacita dosahuje 20 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 20 hodin. Tyčová rukojeť mrazničky Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost je velmi praktická, má integrovanou mechaniku otevírání. Dveře jsou vpravo, lze je ale jednoduše vyměnit.

Nenámrazový systém NoFrost

Jedinečná skříňová mraznička Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost disponuje unikátním beznámrazovým systémem NoFrost, který výrazně eliminuje tovrbu námrazy na stěnách mrazničky. Tím bude i odmrazování chladničky mnohem jednodušší a vy budete ušetřeni namáhavého odstraňování námrazy na stěnách. Díky této jedinečné technologii se ve vnitřním prostoru mrazničky nebude tvořit nadbytečná vrstva námrazy, která snižuje její výkon. To vám výrazně ušetří váš čas a můžete se tak věnovat své rodině a příjemnějším činnostem.

Unikátní technologie VarioSpace

Pokud hledáte dostatečně velkou mrazničku, do které se vejde množství potravin, tak je pro vás jako stvořená tato skvělá skříňová mraznička. Disponuje dostatečným objemem, a to až 269 litrů, což zaručí dostatek místa pro potraviny. Kromě toho se může pochlubit skvělou technologií VarioSpace, která se postará o dostatečný prostor pro každou surovinu. Potraviny určené ke zmražení lze uložit do 8 praktických zásuvek a 7 skleněných poliček. Tak budete mít dokonalý přehled o všem, co se v mrazničce nachází a k jednotlivým surovinám budete mít pohodlný přístup.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zamražování. Při teplotě -32 °C je z právě vložených potravin rychle odebráno teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalického efektu vody uvnitř potravin. Funkce sa automaticky po ukončení procesu vypne (maximálne po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

Skvělý mrazicí výkon

Skříňová mraznička je skutečným mistrem v rychlém a kvalitním zmražování. Vděčí za to skvělému mrazicímu výkonu, který za krátkou dobu dokáže zmrazit velké množství surovin. Už za 24 hodin zamrazí až 20 kg surovin. Stejně excelentní je i při poruše či výpadku elektrického proudu. I tehdy se o skladované potraviny spolehlivě postará a udrží je v chladu až po dobu 20 hodin. Spolehněte se na tuto jedinečnou mrazničku a přesvědčte se, že vás nezklame.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat vaše potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako je barva spotřebiče a jeho krytu, aby spolu vše dokonale ladilo. Je možné ho vyměnit v případě potřeby, instalace je jednoduchá a následná údržba také.

Ovládací panel s dotykovými tlačítky

Digitální světelný ukazatel MagicEye informuje o požadované teplotě v chladicí i mrazicí části. Přesná elektronika zaručí, že vybraná hodnota bude na stupeň dodržena. Dveřní signalizace a teplotní alarm vás varují prostřednictvím vizuálních a zvukových signálů například na pootevřené dveře. Dětská pojistka zabrání nechtěnému přenastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 184.1 cm
Celkový čistý objem 269 L
Mrazící výkon 20 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr GNP 3013 Comfort NoFrost

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno