Liebherr GN 1066

Skříňová mraznička Liebherr GN 1066 má 102 litrový hrubý objem a její čistý objem je 91 litrů. Díky šetrnému chodu je zařazována do energetické třídy A + a její spotřeba energie je 191 kWh za rok. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 14 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Při případné poruše nebo výpadku proudu je k dispozici 21 hodinová akumulační doba. Liebherr GN 1066 patří do klimatické třídy SN-ST. Vybavená je technologií NoFrost a systémem FrostSafe. Její povrchové provedení je v bílé barvě a rozměry jsou 85 x 60,1 x 62,8 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 24 %

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Liebherr GN 2323

Skříňová mraznička Liebherr GN 2323 s dynamickým způsobem chlazení má energetickou třídu A + s roční spotřebou 262 kWh a příkonem 1,3 A. Užitný objem představuje 185 l a má 6 zásuvek. Skladovací doba…

 • Beznámrazový systém: Ano
 • Výška: 144,7 cm
 • Třída energ.účinnosti: A +

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktický objem

Skříňová mraznička v kompaktních rozměrech Liebherr GN 1066 disponuje vnitřním objemem 91 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mrazení nejrůznějším druhům pokrmů. Potraviny můžete uložit do 3 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořená pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič na uskladnění a zmrazení svých potravin. Flexibilní uspořádání potravin v prostoru, Vám umožňují vyjímatelné skleněné mezipodlážky a průhledné zásuvky. Tak i při extra velkých, mražených produktech, můžete celý prostor využít jako Vario Space.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 ° C je z právě vložených potravin rychle odebírány teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

Bez námrazy díky No Frost

Mrazák přináší užitečnou funkci No Frost, pro úsporu energie, rychlé a rovnoměrné mrazení a především pro udržení potravin, déle čerstvých. Mrazí potraviny pomocí ochlazeného cirkulujícího vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna ven, takže se potraviny nepokrývají námrazou. Interiér chladničky zůstane tak přitažlivě čistý. Rozmrazování při tomto zařízení není nutné, probíhá totiž automaticky v pravidelných intervalech a tak zabraňuje nepříjemné tvorbě námrazy. Vše probíhá bez snížení efektivity mrazení.

Mrazící výkon

Vyberte si mrazničku, která Vás ohromí svým výkonem. Skříňová mraznička se může pochlubit opravdu skvělým mrazícím výkonem. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 14 kg surovin. Odteď se už nemusíte bát, že by Vaše potraviny nebyly dostatečně zmrazené. Skvělé výsledky mraznička dosahuje i při poruše či výpadku elektrického proudu. I tehdy si dokáže udržet nízkou teplotu až 21 hodin. Díky skvělému mrazícímu výkonu si Vaše potraviny zachovají svou kvalitu i čerstvost po dlouhou dobu.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat vaše potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, aby vše spolu dokonale ladilo. Je možné ho vyměnit v případě potřeby, instalace je jednouchá a následná údržba stejně.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v mrazící části jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor jaký potřebujete na uskladnění potravin. Je jedno zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám všechno vejde. VarioSpace je jednoduchým řešením jak rychle přizpůsobit místo v chlaadničke podle vlastní potřeby.

Tichý chod mrazničky

Překáží Vám hluk, který vydává Vaše stará mraznička při mražení? Rozlučte se s ní a pořiďte si skříňovou mrazničku, která je velmi tichá. Svým mimořádně tichým chodem Vás zaručeně nebude rušit při práci či příjemných chvílích strávených s rodinou či přáteli v pohodlí Vašeho domova. Její hlučnost dosahuje pouze 42 dB, což je zárukou nerušeného chodu mrazničky a Vaší spokojenosti.

 

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Beznámrazový systém Ano
 • Výška 85,1 cm
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 91 L
 • Mrazící výkon 14 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 102 L
 • Počet zásuvek 3

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
Beznámrazový systém: Ano

Mraznička

Hrubá kapacita mrazáku: 102 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60,2 cm
Výška: 85,1 cm
Hloubka: 62,8 cm
Hmotnost: 42 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 191 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 21 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 91 L
Celkový hrubý objem: 102 L
Počet zásuvek: 3
Typ ovládání: elektronické

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Ostatní

Kód produktu: GN1066

Všechny parametry

Recenze Liebherr GN 1066

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr GN 1066