Liebherr GN 1066

  • Sleva 24 %
  • Doprava zdarma

Beznámrazový systém: 1, Výška: 85.1 cm, Celkový čistý objem: 91 L, Mrazící výkon: 14 kg/24h,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Liebherr GN 1066 má 102 litrový hrubý objem a její čistý objem je 91 litrů. Díky šetrnému chodu je zařazována do energetické třídy A + a její spotřeba energie je 191 kWh za rok. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 14 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Při případné poruše nebo výpadku proudu je k dispozici 21 hodinová akumulační doba. Liebherr GN 1066 patří do klimatické třídy SN-ST. Vybavená je technologií NoFrost a systémem FrostSafe. Její povrchové provedení je v bílé barvě a rozměry jsou 85 x 60,1 x 62,8 cm.

 

 

Praktický objem

Skříňová mraznička v kompaktních rozměrech Liebherr GN 1066 disponuje vnitřním objemem 91 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mrazení nejrůznějším druhům pokrmů. Potraviny můžete uložit do 3 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořená pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič na uskladnění a zmrazení svých potravin. Flexibilní uspořádání potravin v prostoru, Vám umožňují vyjímatelné skleněné mezipodlážky a průhledné zásuvky. Tak i při extra velkých, mražených produktech, můžete celý prostor využít jako Vario Space.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 ° C je z právě vložených potravin rychle odebírány teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

Bez námrazy díky No Frost

Mrazák přináší užitečnou funkci No Frost, pro úsporu energie, rychlé a rovnoměrné mrazení a především pro udržení potravin, déle čerstvých. Mrazí potraviny pomocí ochlazeného cirkulujícího vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna ven, takže se potraviny nepokrývají námrazou. Interiér chladničky zůstane tak přitažlivě čistý. Rozmrazování při tomto zařízení není nutné, probíhá totiž automaticky v pravidelných intervalech a tak zabraňuje nepříjemné tvorbě námrazy. Vše probíhá bez snížení efektivity mrazení.

Mrazící výkon

Vyberte si mrazničku, která Vás ohromí svým výkonem. Skříňová mraznička se může pochlubit opravdu skvělým mrazícím výkonem. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 14 kg surovin. Odteď se už nemusíte bát, že by Vaše potraviny nebyly dostatečně zmrazené. Skvělé výsledky mraznička dosahuje i při poruše či výpadku elektrického proudu. I tehdy si dokáže udržet nízkou teplotu až 21 hodin. Díky skvělému mrazícímu výkonu si Vaše potraviny zachovají svou kvalitu i čerstvost po dlouhou dobu.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat vaše potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, aby vše spolu dokonale ladilo. Je možné ho vyměnit v případě potřeby, instalace je jednouchá a následná údržba stejně.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v mrazící části jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor jaký potřebujete na uskladnění potravin. Je jedno zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám všechno vejde. VarioSpace je jednoduchým řešením jak rychle přizpůsobit místo v chlaadničke podle vlastní potřeby.

Tichý chod mrazničky

Překáží Vám hluk, který vydává Vaše stará mraznička při mražení? Rozlučte se s ní a pořiďte si skříňovou mrazničku, která je velmi tichá. Svým mimořádně tichým chodem Vás zaručeně nebude rušit při práci či příjemných chvílích strávených s rodinou či přáteli v pohodlí Vašeho domova. Její hlučnost dosahuje pouze 42 dB, což je zárukou nerušeného chodu mrazničky a Vaší spokojenosti.

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Beznámrazový systém 1
Výška 85.1 cm
Celkový čistý objem 91 L
Mrazící výkon 14 kg/24h

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr GN 1066

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno