Liebherr GN 2723

25 990 Kč ? Ušetříte 31 % 17 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 799,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Skříňová mraznička Liebherr GN 2723 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí objem 224 litrů. V jejím nitru najdete 7 zásuvek pro přehledné uskladnění potravin. Disponuje beznámrazovým systémem NoFrost, digitálním ukazatelem teploty. Mrazicí kapacita dosahuje 18 kg / 20 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 24 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 31 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Praktický objem

Skříňová mraznička Liebherr GN 2723 disponuje vnitřním objemem 224 litrů, což zaručuje uskladnění dostatečného množství potravin. Praktický objem poskytne důkladné uskladnění a mrazení nejrůznějším druhům pokrmů. Potraviny můžete uložit do 7 přehledných zásuvek, díky kterým budete mít vždy přehled nad uskladněnými lahůdkami. Mrazák je jako stvořená pro ty, kteří hledají kvalitní spotřebič na uskladnění a zmrazení svých potravin.

Mrazící výkon

Vyberte si mrazničku, která Vás ohromí svým výkonem. Skříňová mraznička se může pochlubit opravdu skvělým mrazícím výkonem. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 18 kg surovin. Odteď se už nemusíte bát, že by Vaše potraviny nebyly dostatečně zmrazené. Skvělé výsledky mraznička dosahuje i při poruše či výpadku elektrického proudu. I tehdy si dokáže udržet nízkou teplotu až 20 hodin. Díky skvělému mrazícímu výkonu si Vaše potraviny zachovají svou kvalitu i čerstvost po dlouhou dobu.

Bez námrazy díky No Frost

Mrazák přináší užitečnou funkci No Frost, pro úsporu energie, rychlé a rovnoměrné mrazení a především pro udržení potravin, déle čerstvých. Mrazí potraviny pomocí ochlazeného cirkulujícího vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna ven, takže se potraviny nepokrývají námrazou. Interiér chladničky zůstane tak přitažlivě čistý. Rozmrazování při tomto zařízení není nutné, probíhá totiž automaticky v pravidelných intervalech a tak zabraňuje nepříjemné tvorbě námrazy. Vše probíhá bez snížení efektivity mrazení.

Automatika SuperFrost

Při použití funkce SuperFrost nastává účinné a energeticky úsporné zmrazování. Při teplotě -32 ° C je z právě vložených potravin rychle odebírány teplo - prudce se sníží jejich teplota a omezí se proces krystalizačního efektu vody v jejich nitru. Funkce se automaticky po ukončení procesu vypne (maximálně po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovají maximum svých nutričních hodnot.

Madlo na dveřích

Praktické patentované madla dveří s integrovanou dvoubodovou otevírací mechanikou umožňují otevření dveří přístroje s vynaložením minimální síly a bez pozvolného znehodnocování těsnění. Ani vícenásobné otevírání a zavírání dveří v krátkém sledu po sobě není problém.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat vaše potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, aby vše spolu dokonale ladilo. Je možné ho vyměnit v případě potřeby, instalace je jednouchá a následná údržba stejně.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v mrazící části jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor jaký potřebujete na uskladnění potravin. Je jedno zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám všechno vejde. VarioSpace je jednoduchým řešením jak rychle přizpůsobit místo v chlaadničke podle vlastní potřeby.

Tichý chod mrazničky

Překáží Vám hluk, který vydává Vaše stará mraznička při mražení? Rozlučte se s ní a pořiďte si skříňovou mrazničku, která je velmi tichá. Svým mimořádně tichým chodem Vás zaručeně nebude rušit při práci či příjemných chvílích strávených s rodinou či přáteli v pohodlí Vašeho domova. Její hlučnost dosahuje pouze 42 dB, což je zárukou nerušeného chodu mrazničky a Vaší spokojenosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 164,4 cm
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 224 L
  • Mrazící výkon 18 kg/24h
  • Celkový hrubý objem 265 L
  • Počet zásuvek 7

Další vlastnosti

Značka: Liebherr

Mraznička

Hrubá kapacita mrazáku: 265 L
Mrazící výkon: 18 kg/24h

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 164,4 cm
Hloubka: 63 cm
Hmotnost: 78 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 289 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 20 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 224 L
Celkový hrubý objem: 265 L
Počet zásuvek: 7
Typ ovládání: mechanické

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne

Ostatní

Kód produktu: GN2723

Všechny parametry

Recenze Liebherr GN 2723

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr GN 2723