Liebherr FNsdd 5297


Skříňová mraznička, Energetická třída D, Objem: 277 l, Roční spotřeba energie: 198,30 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Mrazicí výkon: 18 kg/24h, Akumulační doba: 16 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 7, Šířka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm, Hloubka: 67,5 cm. Více info


Cena 44 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 450 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Liebherr FNsdd 5297 ve stříbrném provedení má celkový objem 277 litrů, takže do ní můžete uložit velké množství potravin. Denně zmrazí 18 kg potravin, uloží 8 kg kostek ledu a v případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu po dobu 16 hodiny. Automatické odmrazování díky technologii NoFrost. Je vybaven funkcí Super Frost, led osvětlením a dotykovým displejem. Maximální hladina hluku dosahovaná při chlazení je 35 dB.

NoFrost

Pro bezpečnou a dlouhotrvající svěžest nabízejí spotřebiče NoFrost společnosti Liebherr chladicí výkon profesionální kvality. Mražené zboží se zmrazuje ochlazeným cirkulujícím vzduchem a vlhkost ze vzduchu se odvádí. Mrazicí prostor zůstává vždy bez námrazy a na potravinách se netvoří vrstva ledu. Díky pohodlnému systému NoFrost není třeba nikdy odmrazovat.

IceTower

Věž IceTower pojme až 8 kg kostek ledu a zajistí, že vám na večírku nikdy nedojdou chlazené nápoje. Naběračka na kostky ledu a teleskopická posuvná deska umožňují pohodlný přístup ke kostkám ledu a jejich nabírání. Díky speciální vložné přihrádce můžete skladovat i menší množství ledu a menších zmrazených potravin. Vedle umístěná zásuvka nabízí úložný prostor pro hluboce zmrazené potraviny.

Dotykový displej a přejetí prstem

Díky dotykovému displeji Touch & Swipe je ovládání chladničky intuitivní a velmi snadné. Funkce, jako je například "SuperCool", se vybírají jednoduše klepnutím a přejetím prstem po barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat teplotu. Co když nemáte kontrolu nad displejem? Poté se zobrazí aktuální teplota.

SmartSteel

Povrchy SmartSteel podtrhují špičkový vzhled spotřebiče Liebherr a jsou skutečným designovým prvkem. Horizontální broušení nechává dokonale vyniknout materiál z nerezové oceli a dodává povrchu hedvábný lesk a příjemný pocit. Povrchová úprava odolná proti otiskům prstů snižuje viditelnost otisků prstů a umožňuje snadné čištění.

EasyOpen

Když při ukládání potravin do mrazáku zjistíte, že jste zapomněli nějakou potravinu, musíte vynaložit velkou sílu, abyste dveře otevřeli. To se vám se spotřebičem Liebherr nestane: díky funkci EasyOpen lze dvířka pohodlně a snadno otevřít několikrát za sebou.

SuperFrost

Chcete zmrazit čerstvé potraviny, aby si zachovaly vitamíny? Stačí aktivovat funkci SuperFrost - a mrazicí prostor zvýší svůj chladicí výkon. Teplota zůstane konstantní, i když do ní vložíte nezmrazené potraviny. Systém SuperFrost také šetří energii: Pokud funkci nevypnete ručně, deaktivuje se automaticky po 65 hodinách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 277 L
Mrazící výkon 18 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr FNsdd 5297

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi