Liebherr FNd 525i


Skříňová mraznička, Energetická třída D, Objem: 277 l, Roční spotřeba energie: 198,30 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Mrazicí výkon: 18 kg/24h, Akumulační doba: 16 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 7, Šířka: 59,7 cm, Výška: 185,5 cm, Hloubka: 67,5 cm. Více info


Cena 30 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 310 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá skříňová mraznička Liebherr FNd 525i v bílém provedení má celkový objem 277 litrů, takže do ní můžete uložit velké množství potravin. Denně zmrazí 18 kg potravin a v případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu po dobu 16 hodiny. Automatické odmrazování díky technologii NoFrost. Je vybaven funkcí Super Frost, LED osvětlením a dotykovým displejem. Maximální hladina hluku dosahovaná při chlazení je 35 dB.

NoFrost

Pro bezpečnou a dlouhotrvající svěžest nabízejí spotřebiče NoFrost společnosti Liebherr chladicí výkon profesionální kvality. Mražené zboží se zmrazuje ochlazeným cirkulujícím vzduchem a vlhkost ze vzduchu se odvádí. Mrazicí prostor zůstává vždy bez námrazy a na potravinách se netvoří vrstva ledu. Díky pohodlnému systému NoFrost není třeba nikdy odmrazovat.

Integrovaný SmartDeviceBox

Váš Liebherr je v kuchyni - ale pokud chcete, může být také kdykoli online: integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře ke všem výhodám chytré domácnosti. Stačí jej zapojit do zásuvky, zapnout a připojit zařízení Liebherr k síti prostřednictvím sítě WLAN.

Díky dotykovému displeji Touch & Swipe je ovládání chladničky intuitivní a velmi snadné. Funkce, jako je například "SuperCool", lze zvolit jednoduchým kliknutím a přejetím prstem po barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat teplotu. Co když nemůžete displej právě teď ovládat? Poté se zobrazí aktuální teplota.

SuperFrost

Se systémem SuperFrost je zmrazování jednoduché a úsporné. Přebírá rychlý pokles teploty na -32 °C, čímž zajišťuje zásobu chladu pro zmrazení a zároveň zachovává vitamíny. Ihned po dokončení procesu zmrazování se systém SuperFrost po maximálně 65 hodinách přepne zpět do normálního provozu, čímž pomáhá šetřit energii.

EasyTwist-Ice

S výrobníkem ledu EasyTwist-Ice si můžete snadno a rychle připravit zásobu kostek ledu - bez nutnosti stálého přívodu vody. Stačí naplnit zásobník vodou, nechat ji zmrznout a pak jednoduchým otočením uvolnit hotové kostky ledu - a pak už vám nic nebrání v podávání studených nápojů. Výrobník ledu EasyTwist-Ice Maker se snadno čistí a výroba kostek ledu je při jeho používání vždy hygienická.

Snadné otevírání

Praktická a elegantní tyčová rukojeť s integrovaným mechanismem otevírání umožňuje otevřít dvířka spotřebiče s minimální námahou - i když je otevřete několikrát po sobě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 277 L
Mrazící výkon 18 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr FNd 525i

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi