Liebherr FNc 7026


Skříňová mraznička, Energetická třída C, Objem: 311 l, Roční spotřeba energie: 166 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Mrazicí výkon: 17 kg/24h, Akumulační doba: 18 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 6, Šířka: 69,7 cm, Výška: 165,5 cm, Hloubka: 76 cm. Více info


Cena 28 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 290 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Liebherr FNc 7026 v bílém provedení se zapuštěným madlem nabízí celkový objem 311 litrů a má 6 zásuvek. Je vybavena technologií NoFrost, LED osvětlením, funkcí SuperFrost a dotykovým LCD displejem. Mrazicí kapacita je 17 kg/24 h. a doba skladování při výpadku proudu je 18 h. Maximální dosažená hladina hluku je 37 dB.

NoFrost

Pro dlouhotrvající čerstvost nabízí mraznička Liebherr chladicí výkon profesionální kvality. Mražené zboží je zmrazováno chlazeným cirkulujícím vzduchem a vlhkost ze vzduchu je odváděna. Mrazicí prostor zůstává po celou dobu bez námrazy a na potravinách se netvoří vrstva ledu. Díky komfortní funkci NoFrost není třeba mrazničku nikdy odmrazovat.

Dotykový displej

Díky dotykovému displeji je ovládání chladničky Liebherr opravdu jednoduché a intuitivní. Všechny funkce jsou na displeji přehledně uspořádány. Lehkým dotykem prstu můžete vybírat funkce nebo kontrolovat aktuální teplotu chladničky.

Zapuštěná rukojeť

Chladnička s mrazničkou má vertikálně a ergonomicky umístěné zapuštěné madlo, které zajišťuje pohodlné a snadné otevírání dveří. Tento design zároveň umožňuje dokonalou integraci do kuchyně bez madel.

Funkce SuperFrost

Díky funkci SuperFrost můžete rychle zvýšit mrazicí výkon. Tímto způsobem zůstane teplota konstantní, i když vložíte nezmrazené potraviny. Funkce SuperFrost je navíc energeticky úsporná. Pokud funkci ručně nevypnete, automaticky se deaktivuje po 65 hodinách.

Zámek displeje

Zámek displeje spolehlivě zabrání neúmyslné změně nastavení mrazničky. Můžete jej samozřejmě také jednoduše deaktivovat.

Vyměnitelné těsnění dveří

Vyměnitelné těsnění dveří lze odstranit v několika málo krocích a stejně snadno lze nové těsnění nasadit zpět. Tato část chladničky tak ostane hygienicky čistá.

FrostProtect

Chladničku s mrazničkou Liebherr můžete umístit kamkoli, dokonce i do chladnějších prostor, jako je sklep nebo garáž. Všechny komponenty jsou dimenzovány na okolní teploty až do -15 °C, což zaručuje spolehlivý provoz.

Lze dodatečně vybavit systémem SmartDeviceBox

Pokud chcete, aby se vaše chladnička stala součástí chytré domácnosti, stačí si zakoupit SmartDeviceBox. Jeho instalaci zvládnete v několika málo krocích a vaše mraznička bude moci díky připojení Wi-Fi využívat další funkce prostřednictvím aplikace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 165.5 cm
Celkový čistý objem 311 L
Mrazící výkon 17 kg/24h
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr FNc 7026

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi