Liebherr FKV 4143

  • Doprava zdarma

Počet polic: 6, Celkový čistý objem: 359 L, Roční spotřeba energie: 465 kWh,


Cena 47 189 Kč

471,89 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Volně stojící moderní chladicí vitrína Liebherr FKV 4143 se 6 policemi, z toho 5 polic umožňuje výškové nastavení. Součástí vitríny je i praktické LED osvětlení. Směr otevírání dveří vitríny lze vyměnit. Vitrína nabízí kapacitu 359 litrů. Vzhledem ke své velikosti je tento model vhodný i do větších restauračních provozů. Nastavitelná teplota chlazení je od +1 °C až +15 °C. Hlučnost 48 dB.

Design

Chladicí vitrína Liebherr FKV 4143 je určena hlavně pro komerční využití. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění potravin, vína nebo nápojů. Svým určením najde uplatnění v malých restauračních zařízeních nebo v prodejnách potravin. Zařazena je do klimatické třídy SN-ST. Nabízí příjemný design v bílé barvě. Chladicí vitrína disponuje celoskleněnými dveřmi.

Chladicí prostor

Chladicí vitrína Liebherr FKV 4143 má čistý vnitřní objem 359 l. Vnitřní prostor je z bílého termoplastu, takže se jednoduše umývá saponátem nebo jemným tekutým práškem. Pro uložení potravin a lahví disponuje šesti policemi. Chlazení probíhá cirkulujícím vzduchem, kde vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují uvnitř rovnoměrnou chladicí teplotu.

Funkce

Chladicí vitrína se automaticky a v pravidelných intervalech odmrazuje, tudíž se uvnitř nevytváří námraza a vy se tak nemusíte trápit její ručním odmrazováním. Disponuje digitálním teplotním displejem. Provozní teplota vitríny je +1 °C až +15 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 6
Celkový čistý objem 359 L
Roční spotřeba energie 465 kWh

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr FKV 4143

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno