Liebherr ECBN 6156-617 vestavná kombinovaná chladnička


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 363 l, Objem mrazničky: 160 l, Roční spotřeba energie: 414 kWh, Maximální hlučnost: 41 dB, Šířka: 91,5 cm, Výška: 203,2 cm, Hloubka: 62,5 cm. Více info


Cena 169 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 700 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ECBN 6156-617 má panty dveří vlevo. Chladicí část má 363 litrů, mrazák 160 litrů. Chladnička tak poskytuje dostatek místa pro vaše potraviny. Mrazicí kapitál dosahuje 11 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu 40 hodin. NoFrost kombinovaná chladnička je vybavena BioFresh zónou, která je tvořena 2 zásuvkami HydroSafe v objemu 68 l.

Chladicí část

Čistý objem chladicí části je 363 l (289 l + BioFresh 68 l). Ve vnitřní části se nacházejí 4 poličky, z čehož jsou 3 výškově nastavitelné. Poličky jsou vyrobeny ze skla. K dispozici je i 2× zásuvka zásuvka BioFresh zóny HydroSafe, kde si potraviny uchovají zdravé vitaminy, aroma a lákavý vzhled až třikrát déle než v běžné chladničce. Díky pokročilé technologii se teplota udržuje těsně nad bodem mrazu. Také je možné zde aktivně regulovat vzdušnou vlhkos. Další poličky se nacházejí i ve dvířkách chladničky. Úsporné LED osvětlení je dostatečně silné na to, abyste o všech potravinách v chladničce měli dokonalý přehled. Už se nemusíte obávat, že vám toto osvětlení větší potraviny překryjí. Je totiž rovnoměrné a zajišťuje dokonalou viditelnost v chladničce.

BioFresh zóna

BioFresh zóna je část chladničky, která je speciálně navržena pro co nejlepší možné uskladnění čerstvých potravin. Jednotlivé šuplíky mají nastavitelnou hodnotu vlhkosti. Teplota je v této části udržována těsně nad 0 °C, což zabraňuje množení bakterií a jiných organismů, které způsobují kažení potravin. V této části je možné uchovat ovoce, zeleninu i maso. Všechny BioFresh boxy mají svůj teleskopický výsuvný systém, který usnadní manipulaci. 

Mrazák

Spodní část vestavné kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 160 l. Vybavená je 2 zásuvkami pro mražení potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 11 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu 40 hodin.

Chladnička, která nikdy nezamrzne

Tato vynikající chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajistí, že vaše chladnička a ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systém proudícího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin. Tento systém zajistí rychlé ochlazení potraviny, čímž se minimalizuje znehodnocení potraviny a nenastane teplotní šok.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Spotřeba energie 1.189 kWh/24h
Počet přihrádek/košů chladničky 4
Výška 203.2 cm
Maximální hlučnost 41 db
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr ECBN 6156-617 vestavná kombinovaná chladnička

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi