Liebherr ECBN 6156-617

Vestavná kombinovaná chladnička, energetická třída F, objem chladničky: 363 l, objem mrazničky: 160 l, roční spotřeba energie: 414 kWh, maximální hlučnost: 41 dB, šířka: 91,5 cm, výška: 203,2 cm, hloubka: 62,5 cm. Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ECBN 6156-617 má závěsy dveří vlevo. Chladicí část má objem 363 litrů a mrazicí část 160 litrů. Chladnička tak poskytuje dostatek prostoru pro vaše potraviny. Mrazicí kapacita dosahuje 11 kg/24 hodin a akumulační doba při výpadku proudu je 40 hodin. Kombinovaná chladnička NoFrost je vybavena zónou BioFresh, kterou tvoří 2 zásuvky o objemu 68 litrů. Přední krycí deska není součástí chladničky.

Chladicí část

Čistý objem chladicího prostoru je 363 l ( 289 l + BioFresh 68 l ). Uvnitř jsou 4 skleněné police, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné. Dále jsou zde 2 x zásuvky BioFresh. Ve dveřích chladničky jsou také police. Kromě toho, že je energeticky úsporná, má dostatečně silné LED osvětlení, které vám poskytne dokonalý přehled o všech potravinách v chladničce. Už se nemusíte obávat, že by větší potraviny byly tímto osvětlením zakryty. Je rovnoměrné a zajišťuje dokonalý přehled v chladničce.

DuoCooling

Technologie DuoCooling přináší výjimečnou účinnost chlazení díky dvěma zcela odděleným okruhům pro chlazení a mrazení, což zabraňuje proudění vzduchu mezi nimi. Díky tomu se potraviny nevysušují a nedochází k přenosu pachů mezi jednotlivými oddíly. Tato inovativní funkce znamená menší plýtvání potravinami, méně časté nakupování, větší úspory a pohodlí.

Ilustrace

Zóna BioFresh

Zóna BioFresh je část chladničky, která je speciálně navržena pro co nejlepší skladování čerstvých potravin. Jednotlivé zásuvky mají nastavitelnou úroveň vlhkosti. Teplota v této části je udržována těsně nad 0 °C, což zabraňuje růstu bakterií a dalších organismů, které způsobují kažení potravin. V tomto oddíle lze skladovat ovoce a zeleninu i maso. Všechny boxy BioFresh mají teleskopický výsuvný systém pro snadnou manipulaci.

Ilustrace

Mrazicí část

Spodní část vestavné kombinované chladničky má mrazicí zónu o objemu 160 l. Je vybavena 2 zásuvkami pro zmrazování potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 11 kg/24 h a doba skladování při výpadku proudu je 40 hodin.

Chladnička, která nikdy nezamrzne

Tato vynikající chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajišťuje, že vaše chladnička a mraznička nikdy nenamrznou. Tato technologie využívá systém proudění studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin. Díky tomu se vaše potraviny rychle zchladí.

Liebherr ECBN 6156-617

  • Přední krycí deska není součástí dodávky

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Spotřeba energie 1.189 kWh/24h
Počet přihrádek/košů chladničky 4
Výška 203.2 cm
Maximální hlučnost 41 db
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr ECBN 6156-617

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi