Liebherr ECBN 5066 001

Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 125 l, Roční spotřeba energie: 326 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Šířka: 76 cm, Výška: 203 cm, Hloubka: 61 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ECBN 5066 001. Celkový objem chladničky 277 litrů + BioFresh 60 litrů a mrazničky 101 litrů. Chladnička tak poskytuje dostatek prostoru pro vaše potraviny. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 30 hodin. Kombinovaná chladnička NoFrost je vybavena zónou BioFresh, kterou tvoří 2 zásuvky o objemu 60 litrů. Přední krycí deska není součástí chladničky.

Chladicí část

Čistý objem chladicího prostoru je ( 277 l itrov + BioFresh 60 l ). Uvnitř jsou 4 police, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné . Police jsou vyrobeny ze skla. K dispozici je také 2 x zásuvka BioFresh. Potraviny si zachovají zdravé vitamíny, aroma a atraktivní vzhled až třikrát déle než v běžné chladničce. Díky pokročilé technologii je teplota přesně udržována těsně nad bodem mrazu. Ve dveřích chladničky jsou také umístěny police. Kromě úsporného provozu je dostatečně silné LED osvětlení, díky kterému budete mít dokonalý přehled o všech potravinách v chladničce. Už se nemusíte bát, že by větší potraviny byly tímto osvětlením zakryty. Je rovnoměrné a zajišťuje dokonalý přehled v chladničce.

DuoCooling

Technologie DuoCooling přináší výjimečnou účinnost chlazení díky dvěma zcela odděleným okruhům pro chlazení a mrazení, což zabraňuje proudění vzduchu mezi nimi. Díky tomu se potraviny nevysušují a nedochází k přenosu pachů mezi jednotlivými oddíly. Tato inovativní funkce znamená menší plýtvání potravinami, méně časté nakupování, větší úspory a pohodlí.

Ilustrace

Mrazicí oddíl

Spodní část vestavné kombinované chladničky má mrazicí zónu o objemu 125 l. Je vybavena 2 zásuvkami pro zmrazování potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 h a doba skladování při výpadku proudu je 30 hodin.

Zóna BioFresh

Zóna BioFresh je součástí chladničky, která je speciálně navržena pro co nejlepší skladování čerstvých potravin. Jednotlivé zásuvky mají nastavitelnou úroveň vlhkosti. Teplota v této části je udržována těsně nad 0 °C, což zabraňuje růstu bakterií a dalších organismů,které způsobují kažení potravin. V tomto oddíle lze skladovat ovoce a zeleninu i maso. Všechny boxy BioFresh mají teleskopický výsuvný systém pro snadnou manipulaci.

Ilustrace

Chladnička, která nikdy nemrzne

Tato vynikající chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajišťuje, že vaše chladnička a mraznička nikdy nenamrznou. Tato technologie využívá systém proudění studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin. Tento systém zajišťuje rychlé zchlazení potravin, aby se minimalizovalo jejich znehodnocení a zabránilo teplotnímu šoku.

  • Přední krycí deska není součástí chladničky

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Spotřeba energie 0.792 kWh/24h
Počet přihrádek/košů chladničky 4
Výška 203 cm
Maximální hlučnost 42 db
Celkový čistý objem 378 L
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr ECBN 5066 001

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi