Liebherr ECBN 5066 001


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 125 l, Roční spotřeba energie: 326 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Šířka: 76 cm, Výška: 203 cm, Hloubka: 61 cm. Více info


Cena 159 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 600 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Liebherr ECBN 5066 001. Celkový objem chladničky je 277 litrů, z toho je chladicí část 219 litrů + BioFresh 60 l a 101litrový mrazák. Chladnička tak poskytuje dostatek místa pro vaše potraviny. Mrazicí kapitál dosahuje 12 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu 30 hodin. No Frost kombinovaná chladnička je vybavena BioFresh zónou, která je tvořena 2 zásuvkami HydroSafe o objemu 60 l.

Chladicí část

Čistý objem chladicí části je 277 litrů (219 litrů + BioFresh 60 l). V její vnitřní části se nacházejí 4 poličky, z čehož jsou 3 výškově nastavitelné. Poličky jsou vyrobeny ze skla. K dispozici je i 2× zásuvka BioFresh zóny HydroSafe. Potraviny si uchovají své zdravé vitamíny, aroma a lákavý vzhled až třikrát déle než v běžné chladničce. Díky pokročilé technologii je teplota přesně udržována těsně nad bodem mrazu. Také je možné aktivně regulovat vzdušnou vlhkost v prostoru BioFresh. Poličky se nacházejí také ve dvířkách chladničky. Díky své úspoře je LED osvětlení dostatečně silné na to, abyste o všech potravinách v chladničce měli dokonalý přehled. Už se nemusíte obávat, že vám toto osvětlení větší potraviny překryjí. Je totiž rovnoměrné a zajišťuje dokonalou viditelnost v chladničce.

BioFresh zóna

BioFresh zóna je část chladničky, která je speciálně navržena pro co nejlepší možné uskladnění čerstvých potravin. Jednotlivé šuplíky mají nastavitelnou hodnotu vlhkosti. Teplota je v této části udržována těsně nad 0 °C, což zabraňuje množení bakterií a jiných organismů, které způsobují kažení potravin. V této části je možné uchovat ovoce a zeleninu i maso. Všechny BioFresh boxy mají svůj teleskopický výsuvný systém, který usnadní manipulaci. 

Mrazicí část

Spodní část vestavěné kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 125 l. Vybavená je 2 zásuvkami pro zmrazení potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu 30 hodin.

Chladnička, která nikdy nezamrzne

Tato vynikající chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajistí, že vaše chladnička ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systém proudícího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin. Tento systém zajistí rychlé ochlazení potravin, aby se minimalizovalo znehodnocení potravin a nenastal teplotní šok.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Spotřeba energie 0.792 kWh/24h
Počet přihrádek/košů chladničky 4
Výška 203 cm
Maximální hlučnost 42 db
Celkový čistý objem 378 L
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr ECBN 5066 001

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi