Liebherr CUno 2831


Kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 212 l, Objem mrazničky: 54 l, Roční spotřeba energie: 240,17 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 55 cm, Výška: 161,2 cm. Více info

Barva


Cena 15 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CUno 2831 v neonově oranžovém provedení má celkový objem 266 litrů a je vybavena technologií SmartFrost se sníženou tvorbou námrazy ve vnitřním prostoru a na zmrazených potravinách. Chladicí část má objem 212 litrů a spodní mrazicí část 54 litrů. Mrazicí kapacita je 3 kg/24 hod. a doba skladování při poruše je 18 hod. Interiér je osvětlen LED osvětlením. Maximální dosažená hladina hluku je 39 dB. Ruční odmrazování.

Chladicí část

Chladicí část kombinované chladničky Liebherr CUno 2831 má objem až 212 litrů a je vybavena skleněnými odkládacími plochami, přičemž 4 průhledné přihrádky jsou také ve dveřích chladničky. V chladničce jsou 2 plastové zásuvky na ovoce a zeleninu a pro uložení nápojů je vybavena držákem na lahve.

Průhledné přihrádky na zeleninu

Průhledné dózy VitaminBox nabízejí dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení ovoce a zeleniny. Kromě toho se snadno čistí.

Prostor pro láhve

Držák na láhve je stejně praktické jako hezké řešení pro ukládání nápojů. Zde lze láhve bezpečně uložit a přitom ušetřit místo.

Mrazicí oddíl

Spodní část kombinované chladničky má mrazicí prostor o objemu 54 l. Je vybavena třemi dvěma vyjímatelnými zásuvkami. Má mrazicí kapacitu 3 kg za 24 hodin a akumulační dobu 18 hodin v případě výpadku proudu.

SmartFrost

Díky technologii Liebherr SmartFrost se radikálně snižuje tvorba námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných zmrazených potravinách. Tím se minimalizuje nutnost odmrazování. Zapnutý spirálový výparník obtéká vnitřek mrazničky a umožňuje tak velmi rychlou změnu teploty při extrémně nízké spotřebě energie. Vnitřní stěny mrazničky jsou velmi hladké a snadno se čistí.

FrostSafe

Díky systému FrostSafe jsou extra vysoké a vyjímatelné úložné boxy kompaktní a po celém obvodu uzavřené. Proto při otevření spotřebiče neuniká námraza tak rychle. Průhledná čela boxů zaručují optimální přehled o uložených zmrazených produktech.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 55 cm
Výška 161.2 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CUno 2831

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi