Liebherr CU 331


Šířka: 55 cm, Výška: 181.2 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ne, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 13 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 135 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CU 331 v bílém povrchovém provedení nabízí 296litrový užitný objem pro vaše potraviny. V její 212litrové chladicí části se nacházejí 4 skleněné poličky, kovová police na lahve a k dispozici jsou také 2 zásuvky na ovoce a zeleninu. 84litrová mrazicí část je vybavena dvěma zásuvkami. Vybavena je také systémem SmartFrost, který rovnoměrně rozděluje teplotu a snižuje tvorbu námrazy.

Liebherr CU 331

Chladnička v bílé barvě poskytne dostatek místa pro uložení vašich potravin. Disponuje vnitřním objemem 212 l a je vybavena 4 odkládacími plochami z bezpečnostního skla a 2 zásuvkami pro uskladnění ovoce a zeleniny. Nechybí ani poličky ve vnitřní straně dveří. Potěší také tichým provozem, který nepřesahuje 38 dB.

Mrazicí část

V dolní části se nachází mrazák s úložným prostorem o objemu necelých 84 l, což postačí k uskladnění vašich potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 3 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 20 hodin.

Technologie SmartFrost

Rozmrazování chladničky je díky technologii SmartFrost minimalizováno. Dokáže radikálně snížit tvorbu námrazy na stěnách mrazničky i potravinách. Vnitřní prostor je ve spirálách obtočen výparníkem, čímž tak dochází k rychlé tepelné výměně při extrémně nízké spotřebě energie.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v lednici, jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor, jaký potřebujete, k uskladnění potravin. Je jedno, zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám tam všechno vejde. VarioSpace je jednoduchým řešením, jak rychle přizpůsobit místo v chladničce podle vlastní potřeby.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 55 cm
Výška 181.2 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CU 331

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno