Liebherr CTP 211

Zobrazit


Šířka: 55 cm, Výška: 124.1 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ne, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 7 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CTP 211 s mrazicím prostorem v horní části je v bílém provedení a disponuje celkovým objemem 196 litrů. Chladicí část o objemu 152 litrů disponuje 3 skleněnými poličkami, transparentní zásuvkou pro uskladnění ovoce a zeleniny a poličkami ve dveřích. Mrazicí část s technologií Smart Frost pro menší tvorbu námrazy disponuje objemem 44 l. Ovládání je mechanické s otočným voličem.

Moderní design

Chladnička zaujme na první pohled designem SwingLine, který se vyznačuje moderním tvarem dveří se zkosenými bočními hranami. Celý vzhled chladničky je doplněn výrazným logem na dveřích.

Liebherr CTP 211

Chladnička v bílé barvě poskytne dostatek místa pro uložení vašich potravin. Disponuje vnitřním objemem 152 l a je vybavena 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla a transparentní zásuvkou pro uskladnění ovoce a zeleniny. Nechybí ani poličky ve vnitřní straně dveří. Potěší také tichým provozem, který nepřesahuje 37 dB.

Mrazicí část

V horní části se nachází mrazák s úložným prostorem o objemu necelých 44 l, což postačí k uskladnění vašich potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 4 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 17 hodin.

Technologie SmartFrost

Rozmrazování chladničky je díky technologii SmartFrost minimalizováno. Dokáže radikálně snížit tvorbu námrazy na stěnách mrazničky i potravinách. Vnitřní prostor je ve spirálách obtočen výparníkem, čímž tak dochází k rychlé tepelné výměně při extrémně nízké spotřebě energie.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v lednici, jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor, jaký potřebujete, k uskladnění potravin. Je jedno, zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám tam všechno vejde. VarioSpace je jednoduchým řešením, jak rychle přizpůsobit místo v chladničce podle vlastní potřeby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 55 cm
Výška 124.1 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Liebherr CTP 211

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jaroslav

27. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Značka kvality
  • Kvalitní výrobek, hezký design, příznivá cena v poměru cena/výkon
  • Nevýhody mi nejsou známy.

Kvalitní lednice, vhodná pro menší domácnost.


Jiří

4. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Rozměry

Jeden z mála výrobků pro nižší kuchyni