Liebherr CNsfd 5743


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 267 l, Objem mrazničky: 104 l, Roční spotřeba energie: 203,30 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 29 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 300 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CNsfd 5743 ve stříbrném provedení o celkovém objemu 372 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 268 litrů a mrazák ve spodní části má 104 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Chladnička disponuje také s výrobníkem ledu. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 35 dB.

Liebherr CNsfd 5743

Kombinovaná chladnička Liebherr CNsfd 5743 ve stříbrné barvě nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin a skvěle vypadá v každém interiéru. Chladnička je umístěna v horní části a má objem 267 litrů. Vnitřní prostor má 5 úložných polic, z nichž 4 jsou výškově nastavitelné a jedna je dělitelná.

Dotykový displej

Chladnička je vybavena displejem Touch & Swipe, který umožňuje intuitivní a snadné ovládání. Klepnutím a přejetím prstem po barevném displeji snadno zvolíte funkce a teplotu. 2,4'' dotykový displej Touch & Swipe s vysokým kontrastem a rozlišením je umístěn na přední straně dveří.

EasyFresh

Přihrádka EasyFresh zajišťuje maximální čerstvost potravin. Zajistí maximální podmínky pro skladování ovoce, zeleniny a dalších potravin a zachová jejich čerstvost, chuť a živiny. Zvýší se tak vlhkost v přihrádce a potraviny zůstanou déle čerstvé.

Mrazák

Spodní část kombinované chladničky je vybavena mrazicím prostorem o objemu 104 litrů, který se skládá ze tří průhledných zásuvek. Její mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 10 kg potravin za 24 hodin. Teplotní rozsah lze nastavit od -15 do -26 °C. Doba skladování při výpadku napájení je 20 hodin.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si potraviny zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulující vzduch, který zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se šetří energie.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmarDeviceBox lze rozšířit pomocí příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a můžete je ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Spolehlivě úsporné

Chladnička má funkci EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu v chladničce o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Funkce SuperFrost

Funkce SuperFrost zajišťuje rychlé zmrazení nově vložených potravin v mrazničce při zachování jejich výživové hodnoty. Návrat z -32 °C na původní teplotu je rovněž řízen časem nebo množstvím.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky, aby se čerstvě vložené potraviny rychleji ochladily. Návrat na původní teplotu je řízen množstvím nebo časem, aby se zajistila úspora energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CNsfd 5743

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi