LIEBHERR CNsfd 573i, Kombinovaná chladni


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 227 l, Objem mrazničky: 132 l, Roční spotřeba energie: 210,20 kWh, Maximální hlučnost: 32 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 26 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 265 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná smart chladnička Liebherr CNsfd 573i ve stříbrném provedení o celkovém objemu 359 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladící část má 227 litrů a mrazák ve spodní části má 132 litrů. Mrazící kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 32 dB.

Liebherr CNsfd 573i

Kombinovaná chladnička Liebherr CNsfd 573i ve stříbrné barvě nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin a vypadá skvěle v každém interiéru. Chladnička o objemu 277 litrů je umístěna v horní části chladničky. Vnitřní prostor má 5 úložných polic, z nichž 4 jsou výškově nastavitelné a jedna je dělitelná.

Dotykový displej a přejetí prstem

Chladnička je vybavena displejem Touch & Swipe, který umožňuje intuitivní a snadné ovládání. Klepnutím a přejetím prstem po barevném displeji snadno zvolíte funkce a teplotu. 2,4'' dotykový displej Touch & Swipe s vysokým kontrastem a rozlišením je umístěn na přední straně dveří, pokud se displej nepoužívá.

EasyFresh

Přihrádka EasyFresh zajišťuje maximální čerstvost potravin. Zajistí maximální podmínky pro skladování ovoce, zeleniny a dalších potravin a zachová jejich čerstvost, chuť a živiny. Zvýší se tak vlhkost v přihrádce a potraviny zůstanou déle čerstvé.

Mrazák

Spodní část kombinované chladničky je vybavena mrazicím prostorem o objemu 132 litrů, který se skládá ze čtyř průhledných zásuvek. Její mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 10 kg potravin za 24 hodin. Teplotní rozsah lze nastavit od -15 do -26 °C. Odmrazování mrazničky je automatické. Doba uložení při výpadku napájení je 20 hodin.

EasyTwist-Ice

Připravte si snadno a rychle zásobu kostek ledu, ať už v letním dni nebo na večírku. Stačí naplnit zásobník vodou, nechat ji zmrazit a poté otočením uvolnit hotové kostky ledu. EasyTwist-Ice se snadno čistí a zajišťuje hygienickou výrobu kostek ledu.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulace vzduchu, která zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se šetří energie.

Integrovaný SmartDeviceBox

Integrovaný SmartDeviceBox otevírá bránu ke všem výhodám chytré domácnosti. Stačí ji vložit do zásuvky, zapnout a připojit k síti prostřednictvím sítě WLAN vaší chladničky Liebherr.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Spolehlivě úsporné

Chladnička má funkci EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu v chladničce o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Funkce SuperFrost

Funkce SuperFrost zajišťuje rychlé zmrazení nově vložených potravin v mrazničce při zachování jejich výživové hodnoty. Návrat z -32 °C na původní teplotu je rovněž řízen časem nebo množstvím.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky a rychleji tak ochladit čerstvě vložené potraviny. Návrat na původní teplotu je řízen množstvím nebo časem, aby se zajistila úspora energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LIEBHERR CNsfd 573i, Kombinovaná chladni

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi