Liebherr CNsdd 5763


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 269 l, Objem mrazničky: 104 l, Roční spotřeba energie: 203,30 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 39 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 400 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CNsdd 5763 v provedení nerezu a stříbra o celkovém objemu 374 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 270 litrů a mrazák ve spodní části má 104 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 34 dB.

Liebherr CNsdd 5763

Volně stojící kombinovaná chladnička Liebherr CNsdd 5763 v nerezovém a stříbrném provedení nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin. Chladnička o objemu 269 litrů je umístěna v horní části. Vnitřní prostor má 5 úložných polic, z nichž čtyři jsou výškově nastavitelné a jedna je dělitelná. K dispozici je také osvětlení LightTower, zásuvka EasyFresh a regulace vlhkosti DuoCooling.

EasyFresh

Zásuvka EasyFresh udržuje potraviny co nejčerstvější. Zajistí maximální podmínky pro skladování ovoce, zeleniny a dalších potravin, které tak zůstanou čerstvé, chutné a plné živin. Zvýší se tak vlhkost v přihrádce a potraviny zůstanou déle čerstvé.

Mrazák

Spodní část kombinované chladničky je vybavena mrazicím prostorem o objemu 104 litrů, který se skládá ze tří průhledných zásuvek. Její mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 10 kg potravin za 24 hodin. Teplotní rozsah lze nastavit od -15 do -26 °C. Odmrazování mrazničky je automatické. Doba uložení při výpadku napájení je 20 hodin.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si potraviny zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulující vzduch, který zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

IceMaker

Výrobník ledu IceMaker s nádrží na vodu představuje inovativní řešení v případě, že není k dispozici připojení k vodovodní síti. Nádržku lze jednoduše vyjmout a pohodlně naplnit.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se šetří energie.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmarDeviceBox lze rozšířit pomocí příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a můžete je ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení.

Dotykový displej a přejetí prstem

Chladnička je vybavena displejem Touch & Swipe, který umožňuje intuitivní a snadné ovládání. Klepnutím a přejetím prstem po barevném displeji snadno zvolíte funkce a teplotu. Pokud se nepoužívá, zobrazuje se na displeji aktuální teplota.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Funkce SuperFrost

Funkce SuperFrost zajišťuje rychlé zmrazení nově vložených potravin v mrazničce při zachování jejich výživové hodnoty. Návrat z -32 °C na původní teplotu je rovněž řízen časem nebo množstvím.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky a rychleji tak ochladit čerstvě vložené potraviny. Návrat na původní teplotu je řízen množstvím nebo časem. Tak je zajištěna úspora energie.

Maximální energetická účinnost

Chladnička má funkci EnergySaver, při jejíž aktivaci se teplota v chladničce zvýší o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CNsdd 5763

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi