Liebherr CNP 4813

Praktická kombinovaná chladnička Liebherr CNP 4813 s mrazákem patří do energetické třídy A +++ s roční spotřebou 167 kWh. Díky technologii VarioSpace se do ní vejde skutečně velké množství různých potravin a nápojů. Po otevření chladničky vás mile překvapí důmyslně uspořádaný systém poliček, přihrádek a zásuvek. Celkový využitelný objem chladničky i mrazničky je 338 litrů. Chladnička 249 litrů a mrazák nabízí 95 litů. Výhodou je i mrazící výkon, který za 24 hodin zmrazí až 10 kg surovin a při výpadku elektrického proudu udrží potraviny v chladu až 26 hodin. Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr, budete mít díky praktickému vnitřnímu osvětlení. Je vyrobena v bílém provedení s integrovaným madlem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 17 %

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Kombinovaná chladnička Liebherr CNP 4813 díky systému NoFrost rovnoměrně rozděluje teplotu a snižuje tak tvorbu námrazy, čímž pozitivně ovlivňuje spotřebu energie. Díky svému šetrnému chodu je zařazována do energetické třídy A+++ se spotřebou 167 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatečně velkým užitným objemem a to až 338 litrů. Její chladící část nabízí čistý objem s kapacitou 243 litrů a mrazící část 95 litrů. Praktická kovová polička na láhve je elegantní. Bezpečně v ní můžete umístit láhve a přitom ušetříte i množství cenného místa v chladicím prostoru.

Chladicí a mrazící část

Čistý objem chladící části je 243 litrů. V její vnitřní části se nacházejí čtyři poličky, z čehož jsou tři výškově nastavitelné. Poličky jsou vyrobeny ze skla. K dispozici je i zásuvka na ovoce a zeleninu. 3 poličky se nacházejí také ve dvířkách chladničky. Vedle své úspoře je LED osvětlení dostatečně silné na to, abyste o všech potravinách v chladničce měli dokonalý přehled. Je totiž rovnoměrné a zajišťuje dokonalou viditelnost v chladničce. Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 95 l. Vybavená je 3 transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 26 hodin. Zásuvky v mrazicím prostoru a pod nimi umístěné skleněné mezipodlážky mohou být vybírány. Tak vzniká VarioSpace - praktický systém pro extra ukládací prostor, aby se rychle našel prostor i pro největšího krocana.

Ukazatel teploty chladící i mrazící části

Vnitřní digitální světelný ukazatel v magickém oku (MagicEye) s LCD displejem informuje o požadované teplotě v chladící a mrazící části. Přesná elektronika zaručuje, že bude vybraná hodnota na stupeň přesně dodržena.

NoFrost

Chcete-li dlouhodobě zachovat nutriční hodnoty mražených potravin NoFrost chladnička vám zaručí mrazící výkon v profesionální kvalitě. Z vložených potravin odstraňuje teplo pomocí cirkulujícího studeného vdzuchu, přičemž vlhkost vzduchu je odváděna mimo úložného prostoru. Vnitřní prostor jakož i potraviny zůstanou bez námrazy. S NoFrost už nebudete muset ztrácet drahocenný čas odmrazováním mrazničky.

DuoCooling

Chladnička má 2 nezávislé chladicí okruhy s 2 teplotními zónami. Mezi chladničkou a mrazničkou nedochází k výměně vzduchu a tím ani k smíchání pachů z potravin v nich uložených. Teplota chlazení se dá samostatně nastavit jako v chladicím prostoru, tak v mrazicím.

Systém FrostSafe

Tato šikovná chladnička disponuje systémem FrostSafe. Tento systém značí, že se v chladničce nacházejí extra vysoké zásuvky. Tyto jsou dokola uzavřené, vyjímatelné a průhledné. Takto jsou všechny potraviny, které do nich vložíte, uložené bez problémů, bez jakéhokoliv šíření jejich pachů do zbytku chladničky a mimořádně přehledně. Uzavřenost zásuvek je chrání před vnějšími vlivy i při otevřených dveřích chladničky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 60 cm
 • Výška
  Výška 201,1 cm
 • Hloubka
  Hloubka 65,7 cm

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 201,1 cm
Hloubka: 65,7 cm
Hmotnost: 74 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 167 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 26 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 95 L
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 338 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 243 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 91097451

Všechny parametry

Recenze Liebherr CNP 4813

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr CNP 4813