Liebherr CNgbd 5723


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 268 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 203 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem: Smart ready (předpřipravené), Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 30 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 310 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CNgbd 5723 ve stříbrném provedení o celkovém objemu 371 litrů s technologií NoFrost a oddělenými chladicími okruhy DuoCooling. Chladicí část má objem 268 litrů a spodní mrazák 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 h a doba skladování v případě poruchy je 20 h. Vnitřní prostor je osvětlen LED osvětlením. Maximální dosažená hladina hluku je 35 dB.

Liebherr CNgbd 5723 kombinovaná chladnička

Díky dotykovému displeji je ovládání chladničky opravdu jednoduché a intuitivní. Všechny funkce jsou na displeji přehledně uspořádány. Lehkým dotykem prstu můžete vybírat funkce nebo kontrolovat aktuální teplotu chladničky.

Stropní LED osvětlení

Led stropní osvětlení osvětluje interiér shora - pro dobrý přehled o potravinách. Extra osvětlení: LED světla jsou umístěna před skleněnými policemi, takže i plná chladnička je dobře osvětlena.

NoFrost

Funkce NoFrost chrání prostor mrazničky před nežádoucí tvorbou námrazy, která spotřebovává mnoho energie a někdy je drahá. NoFrost znamená: Již žádné pracné a zdlouhavé odmrazování mrazicího prostoru. Vnitřní prostor i uložené potraviny zůstávají vždy bez námrazy. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

EasyFresh

Pro maximální čerstvost ovoce a zeleniny je tu zásuvka EasyFresh Ať už máte nebalené ovoce, zeleninu nebo šťávy, vše můžete uložit do zásuvky. Díky hermetickému uzávěru se v zásuvce zvýší vlhkost vzduchu a potraviny zůstanou dlouho čerstvé. Díky integrovanému vedení zásuvky s výsuvným přízvukem otevřete a zavřete zásuvku EasyFresh mimořádně snadno. Kolejnice zásuvku spolehlivě pevně uzavřou.

Filtr s aktivním uhlím FreshAir

Díky filtru s aktivním uhlím FreshAir je ve vnitřním prostoru vždy čerstvý vzduch. Filtr je umístěn přímo na proudu vzduchu v tělese ventilátoru a v maximální míře neutralizuje pachy. Na výměnu filtru vás upozorní indikace.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. To zabraňuje přenosu pachů, nadměrnému kolísání teplot v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také šetří energii.

SuperFrost

Chcete-li zmrazit čerstvé potraviny, stačí aktivovat funkci SuperFrost - chladicí výkon v mrazicím prostoru se okamžitě zvýší. Tímto způsobem zůstane teplota konstantní, i když do ní vložíte nezmrazené potraviny. Funkce SuperFrost je také energeticky úsporná: pokud ji ručně nevypnete, automaticky se deaktivuje po 65 hodinách.

SuperCool

Chcete, aby vaše chladnička udržovala optimální teplotu, i když jste právě vložili na slunci ohřáté potraviny z obchodu? Jednoduše aktivujte funkci SuperCool a chladnička zvýší svůj výkon, dokud nebudou mít čerstvé potraviny stejnou teplotu jako zbytek obsahu chladničky. Poté se funkce SuperCool automaticky vypne - nejpozději však po 12 hodinách.

Prostor pro plech na pečení

Chladničky Liebherr nabízejí dostatek prostoru pro uložení plechů na pečení. Plech na pečení lze zasunout a vysunout, když jsou dveře otevřeny na 90°.

Dálkové ovládání

Spotřebiče s označením SmartDeviceBox lze rozšířit o příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a budete je moci ovládat na dálku prostřednictvím svého mobilního zařízení. SmartDeviceBox lze nainstalovat v několika málo krocích a otevře vám dveře do celého světa digitálních možností již dnes.

EasyTwist-Ice

Připravte si snadno a rychle zásobu kostek ledu, ať už se jedná o letní den nebo večírek. Jednoduše naplňte zásobník vodou, nechte ji zmrznout a poté otočením uvolněte hotové kostky ledu. EasyTwist-Ice se snadno čistí a zajišťuje hygienickou výrobu kostek ledu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CNgbd 5723

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi