Liebherr Cnel 4813

Kombinovaná chladnička Liebherr Cnel 4813 patří do energetické třídy A ++ s roční spotřebou 242 kWh. Díky technologii VarioSpace se do ní vejde skutečně velké množství různých potravin a nápojů. Po otevření chladničky vás mile překvapí důmyslně uspořádaný systém poliček, přihrádek a zásuvek. Celkový využitelný objem chladničky i mrazničky je 338 litrů. Chladnička 249 litrů a mrazák nabízí 95 litů. Výhodou je i mrazící výkon, který za 24 hodin zmrazí 9 kg surovin a při výpadku elektrického proudu udrží potraviny v chladu až 26 hodin. Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr Cnel 4813 , budete mít díky praktickému vnitřnímu osvětlení. Je vyrobena v nerezovém provedení s integrovaným madlem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 33 %

Zvažte i tento produkt

Bosch KGE366L4P

Splátky s 0% navýšením (více info)

Bosch KGE366L4P

Kombinovaná chladnička Bosch KGE366L4P v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A+++. Využitelný objem chladící části s automatickým odmrazováním dosahuje 214 litrů. Vnitřní prostor…

 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 186 cm
 • Hloubka: 65 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Kombinovaná chladnička Liebherr Cnel 4813 díky systému NoFrost rovnoměrně rozděluje teplotu a snižuje tak tvorbu námrazy, čímž pozitivně ovlivňuje spotřebu energie. Díky svému šetrnému chodu je zařazována do energetické třídy A++ se spotřebou 242 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatečně velkým užitným objemem a to až 338 litrů. Její chladící část nabízí čistý objem s kapacitou 243 litrů a mrazící část 95 litrů. Praktická kovová polička na láhve je elegantní. Bezpečně v ní můžete umístit láhve a přitom ušetříte i množství cenného místa v chladicím prostoru.

Chladicí a mrazící část

Čistý objem chladící části je 243 litrů. V její vnitřní části se nacházejí čtyři poličky, z čehož jsou tři výškově nastavitelné. Poličky jsou vyrobeny ze skla. K dispozici je i zásuvka na ovoce a zeleninu. 3 poličky se nacházejí také ve dvířkách chladničky. Vedle své úspoře je LED osvětlení dostatečně silné na to, abyste o všech potravinách v chladničce měli dokonalý přehled. Je totiž rovnoměrné a zajišťuje dokonalou viditelnost v chladničce. Průhledná plastová zásuvka VitaminBox nabízí dostatečný a vhodný úložný prostor pro přehledné skladování ovoce a zeleniny. Navíc jeho údržba je snadná. Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 95 l. Vybavená je 3 transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 26 hodin. Zásuvky v mrazicím prostoru a pod nimi umístěné skleněné mezipodlážky mohou být vybírány. Tak vzniká VarioSpace - praktický systém pro extra ukládací prostor, aby se rychle našel prostor i pro největšího krocana.

Ukazatel teploty chladící i mrazící části

Vnitřní digitální světelný ukazatel v magickém oku (MagicEye) s LCD displejem informuje o požadované teplotě v chladící a mrazící části. Přesná elektronika zaručuje, že bude vybraná hodnota na stupeň přesně dodržena.

DuoCooling

Přesné a navzájem nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části kombinované chladničky je dosaženo díky technologii DuoCooling se dvěma zcela nezávisle regulovatelnými okruhy. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nadměrnému teplotnímu vlnění v úložných prostorech, vysoušení uskladněných potravin v chladící části a nežádoucímu navyšování spotřeby přístroje.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajistí rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin a zároveň udržuje rovnoměrnou teplotu v prostoru chladničky. Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrovaný ve ventilátoru, zbaví vzuchu v chladničce nežádoucích pachů. Na potřebu jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

NoFrost

Technologie NoFrost zajistí správné zamrazení potravin až na -32 ° C, které si tak zachovají svou chutnost a správnou konzistenci i po opětovném rozmrazení. Pomáhá při tom cirkulující vzduch, díky kterému se na potravinách nevytváří námraza. Ze skladovaných potravin odebírá teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Vnitřní prostor i uložené potraviny tak zůstanou stále bez námrazy. S NoFrost již není nutné klasické manuální odmrazování.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v mrazící části jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor jaký potřebujete na uskladnění potravin. Je jedno zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám všechno vejde. VarioSpace je jednoduchým řešením jak rychle přizpůsobit místo v chlaadničke podle vlastní potřeby.

LED osvetlenie

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhodobou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat vaše potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, aby vše spolu dokonale ladilo. Je možné ho vyměnit v případě potřeby, instalace je jednouchá a následná údržba stejně.

Ovládací panel s dotykovými tlačítky

Digitální světelný ukazatel MagicEye informuje o požadované teplotě v chladící i mrazící části. Přesná elektronika zaručí, že vybraná hodnota bude na stupeň dodržena. Dveřní signalizace a teplotní alarm varují prostřednictvím vizuálních a zvukových signálů například na pootevřené dveře. Dětská pojistka zabrání nechtěnému přestavení.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 60 cm
 • Výška
  Výška 201,1 cm
 • Hloubka
  Hloubka 65,7 cm

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 201,1 cm
Hloubka: 65,7 cm
Hmotnost: 74 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 242 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 26 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 95 L
Mrazící výkon: 9 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 338 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 243 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 91097251

Všechny parametry

Recenze Liebherr Cnel 4813

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr Cnel 4813