Liebherr CNef 5735


Šířka: 70 cm, Výška: 201 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D Více info


Cena 40 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 410 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná No Frost chladnička Liebherr CNef 5735 v nerezovém provedení s celkovým objemem 411 litrů má dva samostatné chladicí okruhy DuoCooling. Chladicí část má 299 litrů a její vnitřní prostor sestává z 5 skleněných polic, 1 boxu BioCool, který umožňuje regulaci vlhkosti v chladicí části, abyste prodloužili čerstvost ovoce a zeleniny, police na lahve a 4 polic ve dveřích. Mrazák ve spodní části má objem 112 litrů a obsahuje 3 transparentní zásuvky. Pohodlné otevírání pomocí madel. Díky systému SmartDeviceBox (nutno dokoupit) je možné ovládat chladničku prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu. Vnitřek osvětluje LED světlo. Teplotu nastavíte na 2,4" dotykovém displeji umístěném ve vrchní části chladničky.

Chladicí část

Chladicí zóna s vnitřním objemem 299 l disponuje 5 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou tři nastavitelné a jedna předělitelná. K odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena zásuvkou BioCool. Vnitřní strana dveří chladničky je vybavena 4 poličkami. O dokonalé osvětlení interiéru se postará LED osvětlení.

Mrazicí zóna

Mrazák se nachází ve spodní části chladničky a poskytne úložný prostor o objemu 112 l. Disponuje 3 transparentními zásuvkami pro mražení potravin, které jsou zhotoveny ze skla. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 16 hodin.

No Frost

Technologie No Frost zajistí správné zamrazení potravin až na -32 °C, které si tak zachovají svou chuť a správnou konzistenci i po opětovném rozmrazení. Pomáhá při tom cirkulující vzduch, díky kterému se na potravinách nevytváří námraza. Ze skladovaných potravin odebírá teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Vnitřní prostor i uložené potraviny tak zůstanou stále bez námrazy. S No Frost již není nutné klasické manuální odmrazování.

DuoCooling

Přesné a navzájem nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části kombinované chladničky je dosaženo díky technologii DuoCooling se dvěma zcela nezávisle regulovatelnými okruhy. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nadměrnému teplotnímu vlnění v úložných prostorech, vysoušení uskladněných potravin v chladicí části a nežádoucímu navyšování spotřeby přístroje.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajistí rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin a zároveň udržuje rovnoměrnou teplotu v prostoru chladničky. Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrovaný ve ventilátoru, zbaví vzduch v chladničce nežádoucích pachů. Na potřebu jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

Funkce SuperCool a SuperFrost

Funkce SuperCool pomáhá pohltit teplo z vnitřního prostoru chladničky, aby byly čerstvě vložené potraviny rychleji ochlazeny v chladničce. Návrat teploty na původně zvolenou je kontrolován podle množství nebo času, aby byla zajištěna úspora energie. Funkce SuperFrost zabezpečí rychlé zchlazení nově vložených potravin do mrazáku, aby se zároveň zachovaly jejich nutriční hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k původní teplotě je kontrolován podle času nebo množství.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 70 cm
Výška 201 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CNef 5735

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno