Liebherr CNbdc 5733


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 268 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162,10 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 30 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 310 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CNbdc 5733 v provedení černého nerezu o celkovém objemu 371 litrů s technologií No Frost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 268 litrů a mrazák ve spodní části má 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 35 dB.

Liebherr CNbdc 5733

Kombinovaná chladnička Liebherr CNbdc 5733 s mrazničkou dole v tmavém nerezovém provedení poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. V horní části je chladicí část s objemem 268 litrů. Vnitřní prostor chladničky je vybaven 6 úložnými prostory, zásuvkami a nechybí ani dveřní police. Ve spodní části se nachází mraznička o objemu 103 litrů se 3 zásuvkami a systémem EasyTwist-Ice. Její mrazicí kapacita je 10 kg potravin za 24 hodin.

No Frost

Technologie No Frost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si zachovávají svou chuť a správnou konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulace vzduchu, která zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí No Frost již není nutné klasické ruční odmrazování.

EasyFresh

Přihrádka EasyFresh zajišťuje maximální čerstvost. Zajistí maximální podmínky pro skladování ovoce, zeleniny a dalších potravin a zachová jejich čerstvost, chuť a živiny. Zvýší se tak vlhkost v přihrádce a potraviny zůstanou déle čerstvé.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky, aby čerstvě vložené potraviny zůstaly rychleji chladnější. Návrat na původně zvolenou teplotu je řízen množstvím nebo časem, aby se zajistila úspora energie.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím dochází k zamezení přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a k šetření energie.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmarDeviceBox lze rozšířit pomocí příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a můžete je ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení .

Dotykový displej a přejetí prstem

Chladnička je vybavena displejem Touch & Swipe, který umožňuje intuitivní a snadné ovládání. Klepnutím a přejetím prstem po barevném displeji snadno zvolíte funkce a teplotu. Pokud se nepoužívá, zobrazuje se na displeji aktuální teplota. Dotykový displej Touch & Swipe s úhlopříčkou 2,4'', silným kontrastem a vysokým rozlišením je umístěn na přední straně dveří.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

EasyTwist-Ice

Připravte si rychlou a snadnou zásobu kostek ledu, ať už se jedná o letní den nebo večírek. Stačí naplnit zásobník vodou, nechat ji zmrazit a poté otočením uvolnit hotové kostky ledu. EasyTwist-Ice se snadno čistí a zajišťuje hygienickou výrobu kostek ledu.

Maximální úspora

Chladnička má funkci EnergySaver, při jejíž aktivaci se teplota v chladničce zvýší o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CNbdc 5733

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi