Liebherr CBNstd 578i


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 256 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 225,20 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 63 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 635 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná smart chladnička Liebherr CBNstd 578i v provedení nerezu o celkovém objemu 359 litrů s technologií No Frost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 256 litrů a mrazák ve spodní části má 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 34 dB.

Liebherr CBNstd 578i

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNstd 578i v nerezovém provedení poskytuje dostatek prostoru pro uložení vašich potravin. Má objem 256 litrů a její vnitřní prostor je vybaven 4 odkládacími plochami z bezpečnostního skla a 2 zásuvkami pro skladování ovoce a zeleniny. Na vnitřní straně dveří jsou také police.

Zóna BioFresh

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích oddílech, které nabízejí vhodné podmínky pro skladování ovoce, zeleniny, ryb, masa a mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vlhkosti zajišťují, že chuť a živiny potravin zůstanou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh nabízí také velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, dostatek úložného prostoru a dobrý přehled o uložených potravinách. Chladnička Liebherr vám nejen pomůže udržet potraviny déle čerstvé, ale také vám ušetří čas díky efektivnímu skladování.

Ryby a mořské plody

Chladicí část je vybavena přihrádkou na ryby a mořské plody, kde můžete skladovat ryby a mořské plody při optimální teplotě -2 °C. Velikost zóny můžete libovolně upravovat a ve zbývajícím prostoru lze skladovat maso a mléčné výrobky za optimálních podmínek. Indikátor LED ukazuje, zda je zóna právě aktivní.

No Frost

Technologie No Frost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si potraviny zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulace vzduchu, která zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí No Frost již není nutné klasické ruční odmrazování.

Mrazicí oddíl

Ve spodní části mrazničky se nachází úložný prostor o objemu 103 litrů, který je dostatečný pro uložení potravin. Zmrazí 10 kg potravin za 24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 20 hodin.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicí i mrazicí části kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tak dochází k zabránění přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a šetří energie.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmarDeviceBox lze rozšířit pomocí příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a můžete je ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení .

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Maximální účinnost

Chladnička má funkci EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu v chladničce o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Světelná věž

Vnitřek chladicího prostoru je vybaven světelnými sloupy Light Tower, které osvětlují celý prostor, takže všechny potraviny vidíte v tom nejlepším světle. Sloupky jsou integrovány do povrchu bočních stěn, takže zbývá dostatek prostoru pro potraviny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CBNstd 578i

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi