Liebherr CBNstc 579i


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 259 l, Objem mrazničky: 104 l, Roční spotřeba energie: 181 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 73 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 740 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNstc 579i v nerezovém provedení s celkovým objemem 363 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má objem 259 litrů a spodní mrazák 104 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 h a doba skladování při poruše je 20 h. Vnitřní prostor je osvětlen LED osvětlením. Maximální dosažená hladina hluku je 34 dB.

SmartDeviceBox

Integrovaný SmartDeviceBox otevírá bránu ke všem výhodám Smart Home. Stačí jej vložit do zásuvky, zapnout a připojit k síti přes WLAN vaší chladničky Liebherr.

SmartSteel

Díky povrchu SmartSteel je prvotřídní kvalita vaší chladničky Liebherr okamžitě viditelná - a stává se skutečným designovým solitérem. Horizontální broušení dokonale zvýrazňuje nerezovou ocel a dodává povrchu sametový vzhled a pocit. Povrchová úprava Anti Finger Print výrazně snižuje viditelnost otisků prstů a snadno se čistí.

Zadní stěna SmartSteel

Zadní stěna SmartSteel propůjčuje chladničce Liebherr rafinovaný vzhled. Materiál SmartSteel si zamilují i vaše potraviny. Nerezová ocel je totiž bezpečná pro potraviny a hygienická. Kromě toho technologie SmartSteel minimalizuje viditelnost otisků prstů - díky tomu je pohled na ni ještě krásnější.

NoFrost

Funkce NoFrost chrání prostor mrazničky před nežádoucí tvorbou námrazy, která spotřebovává mnoho energie a někdy je i drahá. NoFrost znamená, že vnitřní prostor i uložené potraviny zůstávají vždy bez námrazy . S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

BioFresh s technologií HydroBreeze

Chladná mlha v kombinaci s teplotou těsně nad 0 °C v mrazicím oddíle zajišťuje delší trvanlivost potravin. A také jim dodají vzhled, který vás nechá v němém úžasu. Technologie HydroBreeze se aktivuje každých 90 minut na 4 sekundy a na 8 sekund při otevření dveří.

BioFresh

"BioFresh s přihrádkou na ovoce a zeleninu" udržuje teplotu blízkou 0 °C. V kombinaci s vlhkostí, která je díky hermetickému uzavření neustále přítomna, se nebalené ovoce a zelenina rychle nekazí a vydrží tak déle čerstvé.

DrySafe

Systém "DrySafe" udržuje teplotu blízkou 0 °C - ideální skladovací podmínky i pro ty nejcitlivější potraviny. A to nejlepší na závěr, vše je z výroby dokonale nastaveno pro okamžité použití - pro delší čerstvost.

Výrobník ledu s pevnou přípojkou vody

S výrobníkem ledu IceMaker s pevnou přípojkou vody bude vaše lednice připojena přímo k vodovodnímu kohoutku. Funkce MaxIce Dokáže vyrobit až 1,5 kg kostek ledu za den. Díky variabilnímu oddělovači ledových prostor si budete moci zvolit množství kostek ledu, které chcete uložit; jednoduše a podle potřeby.

InfinitySpring

Dávkovač vody InfinitySpring umožňuje dávkovat vodu bez kapání. Jednoduše se dotkněte panelu s karafou nebo sklenicí a vychutnejte si tuhle životadárnou tekutinu. Ušetříte tak za nákupy balených vod a přispějete k lepšímu životnímu prostředí.

Vodní filtr InfinitySpring

S vodním filtrem InfinitySpring si budete užívat zdravou pitnou vodu z domácího kohoutku. Filtr s aktivním uhlím čistí a poskytuje čistou vodu pro nápoje a občerstvení. Na výměnu filtru vás chladnička upozorní pomocí indikace.

VarioSpace

Chcete bezpečně uskladnit několikapatrový dort až do letní oslavy? S VarioSpace můžete jednoduše vyjmout jednotlivé mrazicí přihrádky a skleněná dvojitá dna (pouze u spotřebičů řady Peak) pod nimi - a řekněme si to na rovinu, hned je tu extra vysoký úložný prostor.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. To zabraňuje přenosu pachů, nadměrnému kolísání teplot v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také plýtvání energií.

Dotykový displej

Díky dotykovému displeji je ovládání chladničky Liebherr opravdu jednoduché a intuitivní. Všechny funkce jsou na displeji přehledně uspořádány. Lehkým dotykem prstu snadno zjistíte aktuální teplotu chladničky. 2,4palcový dotykový displej Touch & Swipe je umístěn přímo před dveřmi. Můžete tak kdykoli zkontrolovat stav spotřebiče a změnit nastavení. Dotykový displej Touch & Swipe je zabudován naplocho do dveří. Díky vysoce kvalitním materiálům, jako je černý lesklý povrch, se stane dokonalou vizuální součástí vašeho spotřebiče Liebherr.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CBNstc 579i

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi