Liebherr CBNes 5778 kombinovaná lednice


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 281 l, Objem mrazničky: 112 l, Roční spotřeba energie: 186,88 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem: Smart ready (předpřipravené), Šířka: 70,00 cm, Výška: 201,00 cm. Více info


Cena 68 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 690 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNes 5778, s mrazákem dole, celkový čistý objem 392 l, objem chladicí části 281 l, objem mrazicí části 112 l, mrazicí kapacita 16 kg za 24 hodin, klimatická třída SN-T, přihrádka Fresh Zone, BioFresh, DuoCooling, No frost, rychlé mrazení, alarm, inteligentní ovládání, Wi-Fi připojení, vestavěný displej, maximální hlučnost 35 dB.

NoFrost

U NoFrost se zamražené zboží zmrazuje s vychlazeným cirkulujícím vzduchem a vlhkost vzduchu je odváděna pryč. Mrazící prostor tak zůstává vždy bez námrazy a na potravinách se nevytvoří vrstva ledu.

GlassLine

Odkládací plochy GlassLine z bezpečnostního skla jsou výškově nastavitelné pro vaše individuální zásoby. Jsou nerozbitné, odolné proti poškrábání a snadno se čistí. S oddělitelnými a zasouvacími odkládacími plochami lze rychle a jednoduše vytvořit prostor pro vysoké nádoby.

BluPerformance

Větší objem v interiéru pro potraviny, úsporný a energetický provoz, tichá a pohodlná manipulace a oceněný design: Zařízení BluPerformance od značky Liebherr stanoví v oblasti chlazení a zmrazování nová kritéria.

BioFresh

Čerstvé a zdravé potraviny dodají našemu tělu přirozeným způsobem to, co potřebuje, aby dokázalo podávat výkony. S patentovanou technologií BioFresh se potraviny bohaté na vitamíny a minerály skladují při správné teplotě a ideální vlhkosti vzduchu. Ovoce a zelenina, maso, ryby a mléčné výrobky tak zůstanou čerstvé výrazně déle než v běžných chladničkách.

DuoCooling

Se dvěma oddělenými regulovatelnými okruhy lze s funkcí DuoCooling u kombinovaných chladniček s mrazákem nezávisle a přesně řídit teplotu v chladící a mrazící části. Jelikož mezi těmito dvěma částmi neprobíhá žádná výměna vzduchu, zamezí se tak přenosu pachů a vysychání potravin.

7" dotykový displej

7“ dotykový displej s vysokým rozlišením nabízí individuální možnosti nastavení a přednastavené programy pro optimální skladování potravin.

SmartDevice

U zařízení Liebherr s nápisem „SmartDevice“ umožňuje SmartDeviceBox ovládání a používání zařízení prostřednictvím mobilních koncových zařízení. SmartDeviceBox lze objednat jako příslušenství. V některých zařízeních je SmartDeviceBox již integrován, což rozpoznáte podle písmene „i“ v názvu zařízení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 70 cm
Výška 201 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CBNes 5778 kombinovaná lednice

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi