Liebherr CBNef 5735


Šířka: 70 cm, Výška: 201 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D Více info


Cena 45 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 455 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná No Frost chladnička Liebherr CBNef 5735 v nerezovém provedení s celkovým objemem 392 litrů má dva samostatné chladicí okruhy DuoCooling. Chladicí část má 281 litrů a uvnitř má 3 skleněné police, 2 transparentní boxy BioFresh pro ovoce a zeleninu a 3 police ve dveřích. Mrazák ve spodní části má 112 litrů a obsahuje 3 transparentní zásuvky. Pohodlné otevírání pomocí madel. Chladicí systém PowerCooling spolu s filtrem FreshAir zajistí rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Díky systému SmartDeviceBox (nutno dokoupit) je možné ovládat chladničku prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu. Vnitřek osvětluje LED světlo. Teplotu nastavíte na 2,4" dotykovém displeji umístěném ve vrchní části chladničky.

Chladicí část

Chladicí zóna s vnitřním objemem281 l disponuje 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou tři nastavitelné. Pro odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena dvěma zásuvkami BioFresh. Vnitřní strana dveří chladničky je vybavena 3 poličkami. O dokonalé osvětlení interiéru se postará LED osvětlení.

Mrazicí zóna

Mrazák se nachází ve spodní části chladničky a poskytne úložný prostor o objemu 112 l. Disponuje 3 transparentními zásuvkami pro mražení potravin, které jsou zhotoveny ze skla. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 16 hodin.

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích přihrádkách, které nabízejí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že chutě a živiny vašeho jídla budou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, mnoho úložného prostoru a dobrý výhled na uskladněné potraviny. Nejenže vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale navíc také šetří váš čas díky efektivnímu skladování.

No Frost

Technologie No Frost zajistí správné zamrazení potravin až na -32 °C, které si tak zachovají svou chuť a správnou konzistenci i po opětovném rozmrazení. Pomáhá při tom cirkulující vzduch, díky kterému se na potravinách nevytváří námraza. Ze skladovaných potravin odebírá teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Vnitřní prostor i uložené potraviny tak zůstanou stále bez námrazy. S No Frost již není nutné klasické manuální odmrazování.

DuoCooling

Přesné a navzájem nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části kombinované chladničky je dosaženo díky technologii DuoCooling se dvěma zcela nezávisle regulovatelnými okruhy. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nadměrnému teplotnímu vlnění v úložných prostorech, vysoušení uskladněných potravin v chladicí části a nežádoucímu navyšování spotřeby přístroje.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajistí rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin a zároveň udržuje rovnoměrnou teplotu v prostoru chladničky. Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrovaný ve ventilátoru, zbaví vzduch v chladničce nežádoucích pachů. Na potřebu jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

Funkce SuperCool a SuperFrost

Funkce SuperCool pomáhá pohltit teplo z vnitřního prostoru chladničky, aby byly čerstvě vložené potraviny rychleji ochlazeny v chladničce. Návrat teploty na původně zvolenou je kontrolován podle množství nebo času, aby byla zajištěna úspora energie. Funkce SuperFrost zabezpečí rychlé zchlazení nově vložených potravin do mrazáku, aby se zároveň zachovaly jejich nutriční hodnoty. Návrat z teploty -32 °C k původní teplotě je kontrolován podle času nebo množství.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 70 cm
Výška 201 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CBNef 5735

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno