Liebherr CBNef 5715

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNef 5715 v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A+++. No Frost chladnička má dotykový TFT barvený displej. Disponuje 2 chladícími okruhy a 3 teplotními zónami. Chladnička s objemem 167 l a BioFresh zónou o objemu 108 l je vybavená vnitřním LED osvětlením, 3 skleněnými poličkami (z toho 2 výškově nastavitelné a 1 dělitelná), 3 dveřními poličkami a 2 zásuvkami pro skladování ovoce a zeleniny nebo masa a ryb: 1 DrySafe a 1 HydroSafe. Nechybí ventilátor a uhlíkový filtr. Mrazicí část, která je umístěná dole, má objem 106 l. Vnitřní výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky a 2 skleněné poličky. Kombinovaná chladnička Liebherr CBNef 5715 disponuje také akustickou kontrolkou otevřených dveří chladící i mrazící části a akustickou a optickou kontrolkou poruchy. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 36 %

Zvažte i tento produkt

Liebherr CBNPes 4858

Liebherr CBNPes 4858

Technologicky vyspělá kombinovaná chladnička Liebherr CBNPes 4858 obsahuje chladící části s využitelným objemem 243 l a část BioFresh o objemu 97 litrů. Mrazící část nabízí objem 101 l. Chladnička je…

 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hloubka: 66,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkonná a šetrná

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNef 5715 díky systému NoFrost rovnoměrně rozděluje teplotu a snižuje tak tvorbu námrazy, čímž pozitivně ovlivňuje spotřebu energie. Díky svému šetrnému chodu je zařazena do energetické třídy A+++ se spotřebou 195 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatečně velkým užitným objemem, který činí až 381 litrů. Její chladící část nabízí čistý objem 275 litrů a mrazící část 106 litrů.

Chladící a mrazící část

Čistý objem chladící části je 275 litrů. V její vnitřní části se nacházejí 3 poličky, z nichž jsou 2 výškově nastavitelné. Poličky jsou vyrobeny ze skla. K dispozici jsou také 3 poličky ve dvířkách chladničky. Uskladnit Vaše jídlo je možné i do 2 BioFresh (1 DrySafe, 1 HydroSafe) zásuvek o objemu 108 l, které zajišťují optimální klima a dlouhotrvající čerstvost potravin a pohodlnou manipulaci. Pro snadnější manipulaci a dokonalý přehled jsou vybaveny teleskopickými výsuvy a LED osvětlením zapuštěným do levé strany boční stěny. Vedle úspory je LED osvětlení dostatečně silné na to, abyste o všech potravinách v chladničce měli dokonalý přehled. Je totiž rovnoměrné a zajišťuje dokonalou viditelnost v chladničce. Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazící zónou o objemu 106 l. Ta je vybavená 3 transparentními zásuvkami. Její mrazicí výkon činí 16 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje 24 hodin. Zásuvky v mrazícím prostoru a pod nimi umístěné skleněné mezipodlážky mohou být vyndány. Tak vzniká VarioSpace - praktický systém pro extra ukládací prostor, aby se rychle našel prostor i pro toho největšího krocana. Automatika SuperCool snižuje teplotu na 6 hodin o 2 °C a zajistí rychlé ochlazení čerstvě vložených potravin. Zpětné přepínání na normální provoz je realizováno automaticky.

SmartDevice

Zařízení označené SmartDevice lze připojit do sítě SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a jejich ovládání na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. SmartDeviceBox je k dispozici jako příslušenství, které je třeba zakoupit zvlášť. Zařízení s písmenem "i" v názvu modelu mají standardně integrované toto zařízení.

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladících přihrádkách, které nabízejí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že chutě a živiny Vašeho jídla budou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, mnoho úložného prostoru a dobrý výhled na uskladněné potraviny. Nejenže Vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale navíc také šetří Váš čas díky efektivnímu skladování. Vybavení sestává z 2 přihrádek: 1 DrySafe a 1 HydroSafe.

Uskladní veľké množstvá potravín - LIEBHERR IKB 2714

NoFrost

Chcete-li dlouhodobě zachovat nutriční hodnoty mražených potravin, NoFrost chladnička Vám zaručí mrazící výkon v profesionální kvalitě. Z vložených potravin odstraňuje teplo pomocí cirkulujícího studeného vzduchu, přičemž vlhkost vzduchu je odváděna mimo úložný prostor. Vnitřní prostor a potraviny zůstanou bez námrazy. S NoFrost technologií už nebudete muset ztrácet drahocenný čas odmrazováním mrazničky.

DuoCooling

Chladnička má 2 nezávislé chladící okruhy s 3 teplotními zónami. Mezi chladničkou a mrazničkou nedochází k výměně vzduchu a tím ani k smíchání pachů z potravin v nich uložených. Teplota chlazení se dá samostatně nastavit jak v chladícím prostoru, tak i v mrazícím.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 70 cm
 • Výška
  Výška 201 cm
 • Hloubka
  Hloubka 66,5 cm

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 70 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 66,5 cm
Hmotnost: 90,9 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 195 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 106 L
Mrazící výkon: 16 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 381 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 275 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Smart ready (předpřipravené)

Ostatní

Kód produktu: 999150051

Všechny parametry

Recenze Liebherr CBNef 5715

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr CBNef 5715