Liebherr CBNbdc 5733


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 258 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 180 kWh, Maximální hlučnost: 33 dB, Smart ovládání mobilem: Smart ready (předpřipravené), Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 32 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 330 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNbdc 5733 v černém nerezovém provedení má celkový objem 361 litrů s technologií NoFrost a oddělenými chladicími okruhy DuoCooling. Chladicí část má 258 litrů a spodní mrazák 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 h a doba skladování v případě poruchy je 20 h. Vnitřní prostor je osvětlen LED osvětlením. Maximální dosažená hladina hluku činí 33 dB.

NoFrost

Funkce NoFrost chrání mrazicí prostor před nežádoucí tvorbou námrazy, která spotřebovává mnoho energie a někdy je i drahá. NoFrost znamená, že vnitřní prostor i uložené potraviny zůstanou vždy bez námrazy. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

Stropní LED osvětlení

Stropní LED osvětlení osvětluje vnitřní prostor shora - pro dobrý přehled o potravinách. Extra osvětlení: LED světla jsou umístěna před skleněnými policemi, takže dobře vidíte i do plné chladničky. 

BioFresh

I choulostivé potraviny zůstávají v přihrádkách BioFresh déle čerstvé: díky teplotě blízké 0 °C poskytuje například přihrádka "Maso a mléčné výrobky" ideální podmínky pro skladování masa nebo čerstvého mléka. Kromě toho přihrádka "Ovoce a zelenina" nabízí díky těsnému uzavření také vyšší úroveň vlhkosti - ideální pro skladování ovoce a zeleniny. To nejlepší: vše je optimálně nastaveno již z výroby.

DuoCooling

Nastavení teploty je přesné a vzájemně nezávislé v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. To zabraňuje přenosu pachů, nadměrnému kolísání teplot v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také šetří energii.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmartDeviceBox lze rozšířit o příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a budete je moci ovládat na dálku prostřednictvím svého mobilního zařízení. SmartDeviceBox lze nainstalovat v několika málo krocích a již dnes vám otevře dveře do celého světa digitálních možností.

Dotykový displej a přejetí prstem

Díky displeji Touch & Swipe je ovládání chladničky intuitivní a dostatečně snadné, aby ho zvládlo i dítě. Jednoduše se dotkněte barevného displeje a přejeďte po něm prstem, abyste vybrali funkce, jako je například "SuperCool". Stejně snadno můžete také nastavit teplotu. A když displej aktivně nepoužíváte? Pak zobrazuje aktuální teplotu.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

SuperCool

Po aktivaci funkce SuperCool chladnička zvýší svůj výkon, dokud nebudou mít čerstvé potraviny stejnou teplotu jako zbytek obsahu chladničky. Poté se funkce SuperCool automaticky vypne - nejpozději však po 12 hodinách.

SuperFrost

Po aktivaci funkce SuperFrost se okamžitě zvýší chladicí výkon v mrazicím prostoru. Tímto způsobem zůstane teplota konstantní, když vložíte nezmrazené potraviny. Funkce SuperFrost je také energeticky úsporná. Pokud ji ručně nevypnete, deaktivuje se automaticky po 65 hodinách.

VarioSpace

Chcete bezpečně uskladnit několikapatrový dort až do letní oslavy? S funkcí VarioSpace můžete jednoduše vyjmout jednotlivé mrazicí oddíly a skleněná dvojitá dna (pouze u spotřebičů řady Peak), která jsou umístěna pod nimi - a řekněme si to na rovinu, hned je tu extra vysoký úložný prostor!

Koncept podstavce

Díky technologii BluPerformance se jedná o všestranný spotřebič, který nabízí extra velký objem a chladicí výkon - ale spotřebovává pozoruhodně málo energie. Neuslyšíte téměř nic. Protože spotřebič Liebherr je navzdory svému výkonu mimořádně tichý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CBNbdc 5733

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi