Liebherr CBNbda 5723


Kombinovaná chladnička, Energetická třída A, Objem chladničky: 257 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 115,71 kWh, Maximální hlučnost: 33 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 37 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 380 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNbda 5723 v černo nerezovém provedení o celkovém objemu 361 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 258 litrů a mrazák ve spodní části má 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED stropní osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 33 dB.

Kombinovaná lednice

Lednice Liebherr CBNbda 5723 v tmavé nerezové oceli poskytuje dostatek prostoru pro uložení vašich potravin. Její vnitřní objem je 258 litrů a je vybavena 4 odkládacími plochami z bezpečnostního skla a 2 zásuvkami pro skladování ovoce a zeleniny. Na vnitřní straně dveří jsou také police. Potěší také tichý provoz, který nepřesahuje 33 dB.

Mrazicí oddíl

Ve spodní části se nachází mraznička o objemu 103 litrů, což je dostatečná kapacita pro uložení potravin. Zmrazí 10 kg potravin za 24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 20 hodin.

No Frost

Technologie No Frost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulující vzduch, který zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí No Frost již není nutné klasické ruční odmrazování.

Zóna BioFresh

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích oddílech, které nabízejí vhodné podmínky pro skladování ovoce, zeleniny, ryb, masa a mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vlhkosti zajišťují, že chuť a živiny potravin zůstanou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh nabízí také velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, dostatek úložného prostoru a dobrý přehled o uložených potravinách. Chladnička Liebherr vám nejen pomůže udržet potraviny déle čerstvé, ale také vám ušetří čas díky efektivnímu skladování.

DrySafe

Zásuvka DrySafe je ideální pro skladování i těch nejchoulostivějších potravin, jako je telecí steak nebo čerstvé mléko. Zásuvka udržuje teplotu blízkou 0 °C a poskytuje optimální podmínky pro vaše potraviny, které tak vydrží déle čerstvé.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se šetří energie.

Maximální energetická účinnost

Chladnička má funkci EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu v chladničce o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Filtr FreshAir

Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrovaný ve ventilátoru a zbaví chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky a rychleji tak ochladit čerstvě vložené potraviny. Návrat na původně zvolenou teplotu je řízen množstvím nebo časem, aby se zajistila úspora energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CBNbda 5723

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi