Liebherr CBef 4805

34 990 Kč ? Ušetříte 34 % 22 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 229,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná volně stojící chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemem 357 l s chladničkou nahoře v nerezovém provedení. Chladnička zařazena je do energetické třídy A +++ s elektronickým ovládáním. Chladnička má 2 chladicí okruhy s 3 teplotními zónami. Chladící část v celkovém objemu 242 l umístěna nahoře je vybavena vnitřním LED osvětlením, 3 skleněnými poličkami (z toho 2 výškově nastavitelné), polička s držákem na lahve a konzervy a držák na vajíčka. Mrazící část chladničky Liebherr CBef 4805 umístěna dole v objemu 115 l disponuje 3 plastovými zásuvkami. Biofresh zóna je vybavena 2 plastovými zásuvkami Maximální hlučnost dosahuje 38 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 34 %

Popis produktu

 

 

 

Výkonná a šetrná

Kombinovaná chladnička Liebherr CBef 4805 díky pozitivně ovlivňuje spotřebu energie. Díky svému šetrnému chodu je zařazována do energetické třídy A +++ se spotřebou 183 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatečně velkým užitným objemem a to až 357 litrů. Její chladící část nabízí čistý objem s kapacitou 242 litrů a mrazící část 115 litrů. Akustický teplotní alarm uložené potraviny ochrání před nežádoucími teplotními výkyvy, které jsou časté při déle otevřených dvířkách. Kontrastní dotykový displej je integrován za dvířky, s velikostí 2,4 "má velké rozlišení a nabízí přesné nastavení teploty. Chladnička díky prostorovému řešení VarioSpace umožňuje úložné boxy i police jednoduše vybírat a vytvořit tak potřebný úložný prostor podle aktuální potřeby.

Chladicí zóna

Chladící část kombinované americké chladničky Liebherr CBef 4805 má vnitřní objem 242 l, z toho Biofresh zóna 94 litrů. Chladnička disponuje 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou 2 výškově nastavitelné. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena i zásuvkami. Dveřní poličky i úložné police jsou vyrobeny z bezpečnostního skla. Nechybí ani polička s držákem lahví a konzerv. Osvětlení je zabepečené prostřednictvím LED světlami. Zabezpečí skvělý přehled v odkládacím prostoru chladnička, nachází se uprostřed stropu. Plochý tvar tělesa umožňuje rovnoměrné rozložení světla a nepřekáží potravinám. BioFresh zóna je vybavena 2 zásuvkami vybavenými telekopickým výsuvem. Z toho 1 DrySafe a 1 HydroSafe. Výkonný cirkulační systém Power Cooling zajistí rychlé ochlazení čerstvě naložených potravin a zároveň udržuje rovnoměrnou teplotu v prostoru chladničky. Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrovaný ve ventilátoru, zbaví vzuchu v chladničce nežádoucích pachů. Na potřebu jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 115 l. Vybavená je 3 zásuvkami na teleskopických výsuvech. Její mrazicí kapacita je 13 kg za 24 hodin a  doba skladování při poruše je 33 hodin. V 4 * mrazící části je možné zmrazovat a dlouhodobě uskladnit čerstvé potraviny. Teploty pod -18 ° C a nižší zaručují šetrné skladování, přičemž jsou zachovány vitamíny a minerální látky v zamražených potravinách.

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích přihrádkách, které nabízejí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že budou chutě a živiny vašeho jídla zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, mnoho úložného prostoru a dobrý výhled na uskladněné potraviny. Nejenže vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale navíc také šetří váš čas díky efektivnímu skladování. Vybavení sestává z 3 přihrádek na teleskopických výsuvech: 1 DrySafe a 1 HydroSafe. BioFresh zóna schválené společností Liebherr se od jiných takzvaných "nulových zón" odlišuje zejména:

 • Je součástí chladničky, ale je klimaticky i prostorově oddělena, včetně samostatných prostorových čidel teploty.
 • Teplota v BioFresh zónách je stabilně udržována těsně nad bodem mrazu, čímž zamezuje aktivitě bakterií.
 • BioFresh zóny jsou aktivní zásobovány vzdušnou vlkosťou s možností její následné regulace podle potřeby. Je možné je využívat jako HydroSafe - pro ovoce a zeleninu, nebo DrySafe - pro maso, ryby, sýr a mléčné výrobky.
 • Nevysušuje potraviny a nevystavuje jejich nežiaúcim teplotním výkyvům, pachy se nepremiešavajú s mrazákem.
 • Klimatické prostředí v BioFresh zónách udržuje potraviny nutričně aktivní, čerstvé a chutné až 12 x déle než v běžné chladničce.
 • V boxech BioFresh, zejména v HydroSafe zóně s vlhkostí kolem 90% se netvoří žádná kondenzovaná voda. Proto není třeba do nich vkládat žádné podložky, mřížky ani redukce, které brání kontaktu zkondenzované vody s potravinami. Díky tomu se potraviny neznehodnotí.

Komfort SmartFrost a SmartDevice

Pro dlouhodobé zachování nutričních hodnot potravin pomocí zmrazení má chladnička od Liebherr profesionální mrazící výkon. Z uložených produktů je odebíráno teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu. Zařízení označené SmartDevice lze připojit do sítě SmartDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a možnost ovládání na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. SmartDeviceBox je k dispozici jako příslušenství, které je třeba zakoupit zvlášť. Spotřebiče s písmenem "i" v názvu modelu mají standardně integrované toto zařízení.

BluPerformance

BluPerformance od Liebherr nabízí v oblasti chlazení a mražení nové možnosti. Nabízí více vnitřní kapacity pro skladování potravin, energetickou účinnost a hosporárnosť a také tichý provoz s jednoduchým použitím a skvělým designem.

DuoCooling

Chladnička má 2 chladící okruhy s 3 teplotními zónami. Mezi chladničkou a mrazničkou nedochází k výměně vzduchu a tím ani k smíchání pachů z potravin v nich uložéných. Teplota chlazení se dá samostatně nastavit jak v chladícím prostoru, tak i v mrazícím.

Funkce SuperCool a SuperFrost

Funkce SuperCool pomáhá pohltit teplo z vnitřního prostoru chladničky, aby byly čerstvě vložené potraviny rychleji ochlazeny v chladničce. Návrat teploty na původně zvolenou je kontrolován podle množství nebo času, aby byla zajištěna úspora energie. Funkce SuperFrost zabezpečí rychlé zchlazení novovložených potravin do mrazáku, aby se zároveň zachovaly jejich nutriční hodnoty. Návrat z teploty -32 ° C k původní teplotě je stejně kontrolován podle času nebo množství.

Systém FrostSafe

Tato šikovná chladnička disponuje systémem FrostSafe. Tento systém značí, že se v chladničce nacházejí extra vysoké zásuvky. Tyto jsou dokola uzavřené, vyjímatelné a průhledné. Takto jsou všechny potraviny, které do nich vložíte, uložené bez problémů, bez jakéhokoliv šíření jejich pachů do zbytku chladničky a mimořádně přehledně. Uzavřenost zásuvek je chrání před vnějšími vlivy i při otevřených dveřích chladničky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 60 cm
 • Výška
  Výška 201 cm
 • Hloubka
  Hloubka 65 cm

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 82,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 183 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 33 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 115 L
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 357 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 242 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Smart ready (předpřipravené)
Displej na dvířkách: Ne

Ostatní

Kód produktu: 999068051

Všechny parametry

Recenze Liebherr CBef 4805

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr CBef 4805