Liebherr CB 4315 vystavený kus s plnou zárukou

32 999 Kč ? Ušetříte 24 % 24 988 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 498,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná volně stojící chladnička Liebherr CB 4315 s celkovým objemem 319 l s chladničkou nahoře v bílém provedení. SmartFrost lednice, zařazena je do energetické třídy A +++ s elektronickým ovládáním s TFT displejem s digitálním ukazatelem teploty. Chladnička má 2 chladicí okruhy s 3 teplotními zónami. Chladící část v celkovém objemu 204 l umístěna nahoře je vybavena vnitřním LED stropním osvětlením, 3 skleněnými poličkami (z toho 2 výškově nastavitelné a 1 dělitelná) a 2 dveřními poličkami a 2 BioFresh zásuvkami s teleskopickým výsuvem. Mrazící část chladničky Liebherr CB 4315 umístěna dole s nastavitelnou teplotou nezávisle na chladící části, v objemu 115 l disponuje 3 plastovými zásuvkami a 2 skleněnými poličkami. K dispozici je dětskou pojistkou a kontrolkou otevírání dveří s akustickým signálem. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 24 %
 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Liebherr CBN 4815

Liebherr CBN 4815

Kombinovaná chladnička Liebherr CBN 4815 v bílé barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Chladící část s automatickým odmrazováním má objem 242 l (z toho BioFresh zóna 94 l). Její vnitřní výbavu…

 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hloubka: 66,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chladicí zóna

Chladící část kombinované chladničky Liebherr CB 4315 s vnitřním objemem 204 l z toho Biofresh zóna 94 litrů. Chladnička disponuje 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou 2 výškově nastavitelné a 1 dělitelná, 2 dveřních plastových poliček. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena i zásuvkami. Dveřní poličky jsou vyrobeny z bezpečnostního skla. Osvětlení je zabepečné prostřednictvím stropního LED, které zajišťuje optimální přehled. BioFresh zóna je vybavena dvěma zásuvkami s telekopickým výsuvem.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 115 l. Vybavená je třemi zásuvkami, pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné a 2 skleněnými policemi. Její mrazicí kapacita je 13 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 33 hodin.

BioFresh zóna

Technologie BioFresh společnosti Liebherr umožňuje skladovat potraviny ve speciálních chladicích přihrádkách, které nabízejí vhodné podmínky pro uchovávání ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléčných výrobků. Nastavitelné hodnoty teploty a vzdušné vlhkosti zajistí, že jsou chutě a živiny vašeho jídla budou zachovány mnohem déle. Chladnička s technologií BioFresh také nabízí velmi praktické vymoženosti a funkce uvnitř chladničky, mnoho úložného prostoru a dobrý výhled na uskladněné potraviny. Nejenže vám chladnička Liebherr pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, ale navíc také šetří váš čas díky efektivnímu skladování. Vybavení sestává z 2 přihrádek na teleskopických výsuvech: 1 DrySafe a 1 HydroSafe.

Komfort SmartFrost

Pro dlouhodobé zachování nutričních hodnot potravin pomocí zmrazení, chladnička od Liebherr mrazící výkon v profesionální kvalitě. Z uložených produktů je odebíráno teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Uložené potraviny i úložný prostor mrazničky tak zůstávají vždy bez námrazy. S komfortem SmartFrost od Liebherr už nikdy netřeba ztrácet čas s odmrazováním mrazničky.

Dětská pojistka

Řízení chladničky je vybaveno dětskou pojistkou, která je programovatelná tak, aby nebylo možné provést nedopatřením stisknutím tlačítka pro nastavení teploty a tím by došlo ke změně nastavení teploty. Pokud je dětská pojistka aktivována, zobrazí se na magickém oku příslušný symbol.

DuoCooling

Chladnička má 2 nezávislé chladicí okruhy s 3 teplotními zónami. Mezi chladničkou a mrazničkou nedochází k výměně vzduchu a tím ani k smíchání pachů z potravin v nich uložených. Teplota chlazení se dá samostatně nastavit jako v chladicím prostoru, tak v mrazicím.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 60 cm
 • Výška
  Výška 185 cm
 • Hloubka
  Hloubka 66,5 cm

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Funkce

Automatické odmrazování (chladnička): Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Chladnička

Počet přihrádek/košů chladničky: 3
Čistá kapacita chladničky: 204 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 66,5 cm
Hmotnost: 78,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 175 kWh
Klimatická třída: T, SN
Akumulační doba: 33 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 115 L
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 319 L

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: CB 4315

Všechny parametry

Recenze Liebherr CB 4315

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr CB 4315