LG XBOOM ON7 černý

Zobrazit


Party reproduktor, Barva černá, 2.1 × reproduktor, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, NFC: Ne, FM rádio: Ano, DAB: Ne, USB port: Ano, AUX vstup: Ne, Výstup pro sluchátka: Ne, Vestavěný displej: Ne. Více info


Cena 7 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 75 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Výkonný party reproduktor LG XBOOM ON7 v černém provedení rozproudí každý večírek ohromujícím zvukem a mohutnými basy díky technologii Super Bass Boost, zatímco vícebarevné LED osvětlení rozzáří taneční parket a navodí tu správnou atmosféru. S funkcí Party Strobe synchronizuje až 3 smartphony s hudbou a pomocí aplikace DJ s různými zvukovými efekty roztančíte na parketu opravdu každého. A pokud by vám bylo stále málo, s funkcí Karaoke Star vytvoříte fantastickou pěveckou show. S tímto zařízením nebude nikdy nouze o zábavu, jelikož disponuje technologií Bluetooth, kytarovým vstupem, CD přehrávačem, USB vstupem a dokonce FM/DAB+ rádiem.

Vše, co potřebujete pro dokonalý zvuk na večírku

Funkce Super Bass Boost a další funkce se postarají o silné a hlasité tóny, které dodají vašemu večírku ještě lepší atmosféru.

Super Bass Boost. Silný zvuk, který na večírku procítíte

LG XBOOM ON7 vytváří za reproduktorem proud vzduchu, který rozvibruje basy a oživí tak každou oslavu.

Barevné světelné efekty. Pozsviťte si na taneční parket

Barevné LED osvětlení se mění do rytmu hudby, aby byl váš večírek ještě lepší.

Party stroboskop. Synchronizujte svůj smartphone s hudbou

Zazařte na večírku a bavte se ještě více. Připojte až tři smartphony a zvedněte je nad hlavu, dokud bude zadní osvětlení blikat do rytmu hudby. (* Tato funkce funguje pouze na zařízeních s OS Android).

DJ App - Roztočte to přímo z tanečního parketu

Roztancujte všechny hosty. Přidejte zvukové efekty přímo v aplikaci DJ App na zařízeních s OS Android nebo iOS, případně pomocí DJ Pad na reproduktoru.

Staňte se hvězdou karaoke. Zpívejte hlasitě a jasně

Přizpůsobte zvlášť hlasitost hudby a mikrofonů, snižte hlasitost vokálů pomocí funkce odstranění hlasu ze skladby a přizpůsobte tóninu dle svého hlasu pomocí funkce na změnu tóniny. Když budete připraven, můžete si ze srdce zazpívat.

Bezdrátové propojení na párty. Dvojnásobná zábava

Bezdrátově můžete propojit až dva reproduktory LG XBOOM ON7, čímž se zdvojnásobí zvukový výstup. Silnější zvuk znamená lepší oslavu a více zábavy.

Středobod každého večírku. Pobavte se s přáteli

Nahrajte si seznamy skladeb a DJ sety na USB, abyste si je mohli kdykoliv znovu poslechnout. Zkopírujte je na další USB nebo je pošlete přátelům přes Bluetooth.

Více způsobů, jak si užít večírek

Připojte se do vstupu pro kytaru a rozburcujte celou místnost. Hudbu lze přehrávat i z CD přehrávače nebo rádia.

Multi Bluetooth a aplikace XBOOM App. Sdílejte seznamy skladeb z jedné aplikace

Spárujte najednou až tři zařízení pomocí aplikace XBOOM. Z kteréhokoliv připojeného zařízení můžete ovládat seznam skladeb bez přerušení přehrávání. Aplikaci si můžete stáhnout z obchodu Google Play nebo Apple App.

Synchronizace zvuku s televizorem. Zažijte vzrušení živého vystoupení

Připojte reproduktor ON7 ke svému televizoru LG přes Bluetooth a vychutnejte si kvalitní zvuk, který pohltí celou místnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze LG XBOOM ON7 černý

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Roman

13. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Design
 • Spolupráce s aplikací v telefonu
 • Úchyty na přenášení
 • Rozumná citlivost FM i DAB
 • Anténní konektor (F-konektor)
 • Absence klasického potenciometru hlasitosti
 • Šidítko ve formě tlačítka BASS BOOST
 • Drátová anténa - mohl být nějaký pevný "pendrek"...
 • V praxi nepoužitelné DJ prvky (hračka)

Chtěl jsem značku JBL protože vím, že jejich zařízení produkuje úžasné basy. Nejsem ale blázen dávat od 13.000,-Kč výše. Koupil jsem tedy Blaupunkt za 4.000,-Kč. Velká chyba - basy a výkon nikde. Riskl jsem toto LG za 7.000,-Kč a hurá, to už "trošku" hraje. S tímto "LG XBOOM ON7" jsem již odehrál jednu párty ve venkovním prostoru. Bylo to výkonově jen tak tak, ale pro 20 lidí to šlo. Musím pochválit, že i při nejvyšších hlasitostech nedocházelo ke zkreslení a bedýnka hrála opravdu čistě. Úplně mimo u toho jsou ale 3 tlačítka na efekty a další jakoby DJ prvky. Na nic. Chybějící otočný potenciometr na hlasitost mně však bohatě nahradilo propojení přes BT s notebookem ze kterého jsem hrál a mohl jsem si tak hlasitost volit kolečkem myši. Vytahovat kvůli tomu mobil a ovládat s ním tento LG XBOOM je zbytečně pracné a krkolomné. Celkově jsem (za ty peníze...) velmi spokojen...


Luděk

5. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Vse
 • Vše
 • Vse
 • Niv

Vše ok