LG Xboom Go PN5 černý


Bezdrátový reproduktor, Barva černá, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, RMS výkon: 20 W, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, NFC: Ne, FM rádio: Ne, USB port: Ne, AUX vstup: Ano, Ethernet/LAN připojení: Ne, Výstup pro sluchátka: Ne, Certifikace IPX5, Vestavěný displej: Ne, Typ baterie: integrovaná. Více info


Cena 1 798 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 1 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kompaktní bezdrátový párty reproduktor LG Xboom Go PN5 v černém barevném provedení ve svém těle ukrývá výjimečný zvuk a díky praktické rukojeti či odolnosti vůči povětrnostním vlivům IPX5 si ho můžete vzít všude s sebou - ať už na párty u bazénu nebo do lesa. Audio technologie firmy Meridian (hluboké basy) ve spolupráci s funkcí Sound Boost (zesiluje zvukový výkon) a DTS Stereo Plus (vertikální a horizontální rozptyl zvuku) zajistí výjimečnou reprodukci vašich oblíbených playlistů s hudebním výkonem 20 W. Zařízení disponuje hlasovým ovládáním (Google Assistant nebo Siri), integrovanou baterií, díky které si užijete až 18 hodin plnohodnotného přehrávání, a s určitostí potěší i přítomnost barevného LED osvětlení, které se mění podle rytmu hudby.

Snadná manipulace

Reproduktor se jednoduše přenáší a jeho matný jemný povrch umožňuje lepší uchopení, takže vám tak snadno nevyklouzne z ruky.

Zažijte výjimečný zvuk

Reproduktor s technologií od společnosti Meridian přináší špičkovou kvalitu zvuku. Vychutnejte si hluboké basy a sytý zvuk při poslechu jakékoliv hudby.

Prestižní britský zvuk

Od roku 1977 poskytuje Meridian inovativní a elegantní vysoce výkonné zvukové řešení. Posunuli hranice, narušily normy a dodali výrobky, které předefinovali, jak si lidé užívají svou hudbu a filmy, ať jsou kdekoliv.

Špičkové technologie společnosti Meridian

Důsledná a vědecká filozofie společnosti Meridian si udržela svou pozici na hranici toho, co je možné ve zvuku. Jako průkopník zvuku s vysokým rozlišením a mistr digitálního zpracování signálu (DSP), společnost Meridian hrála nedílnou roli při vývoji a přijímání průkopnických technologií.

  • Digitální zpracování signálu - DSP umožňuje absolutní kontrolu nad zvukovým signálem a umožňuje navrhování pokročilých technologií, které mohou vylepšit zážitek z poslechu v jakémkoliv kontextu.

  • Meridian bezztrátové balení - Meridian je dlouhodobým spolupracovníkem a technologickým partnerem společnosti Dolby. Technologie Meridian Lossless Packing je licencována pro Dolby jako standard pro zvuk DVD.

  • Master Quality Authenticated - Meridian vyvinul MQA - revoluční technologii pro efektivní streamování hudby s nejvyšší možnou kvalitou zvuku.

Hlubší a plnější zvuk

Lepší šíření zvuku ve vertikálním i horizontálním směru, vyšší čistota vokálů a žádné zkreslení dokonce ani při maximální hlasitosti vám umožní ponořit se do jakéhokoliv zvuku.

Probuďte hudbu

Funkce Sound Boost zesiluje intenzitu zvuku a rozšiřuje zvukové pole. Stačí stisknout tlačítko a okamžitě zlepšíte atmosféru každé oslavy.

Prociťte hlubší tóny

Pasivní reproduktory generují velmi silný zvuk, díky čemuž ožije jakákoliv oslava. Vychutnejte si zvuk, který vás postaví na nohy a roztančí.

Hudba s přidanou atmosférou

Barevné LED osvětlení se liší a mění s rytmem tónů a dodává hudbě ještě více atmosféry.

Požitek bez ohledu na počasí

Hodnocení IPX5 znamená, že reproduktor se může dostat do kontaktu s vodou a i nadále bude fungovat, takže můžete tančit bez přerušení.

Bavte se déle

18-hodinová výdrž baterie vám dává svobodu užívat si hudbu kdekoliv bez starostí s nabíjením.

Více hudby

Bezdrátově můžete propojit až 100 reproduktorů LG XBOOM Go PN5, čímž násobně zvýšíte zvukový výstup. Silnější zvuk znamená lepší oslavu a více zábavy.

Ponořte se do zvuku z televizoru

Připojte dva reproduktory LG XBOOM Go PN5 k televizoru LG a můžete je používat na ozvučení televizoru. Nastavení je zcela jednoduché a při sledovaných programech si budete moci vychutnat sytý prostorový zvuk.

Užijte si hudbu a různé funkce pouze pomocí hlasu

Na dvě sekundy podržte tlačítko pro přehrávání a pak hlasem aktivujte asistenta Google na svém telefonu s OS Android nebo Siri na telefonu s operačním systémem iOS. Můžete poslouchat hudbu nebo podcasty a ovládat je jednoduše pouze pomocí hlasu.

Unikátní vlastnosti

  • Sdílejte seznamy skladeb prostřednictvím funkce Multi Bluetooth - Spárujte najednou dvě zařízení pomocí aplikace XBOOM. Kterýmkoliv připojeným zařízením můžete zcela jednoduše ovládat seznam skladeb bez přerušení přehrávání.

  • Dobíjejte přes USB i během přehrávání - Použijte USB port k nabíjení zařízení kdekoliv. Nemusíte si brát žádnou nabíječku navíc.

  • Přijímejte telefonní hovory pomocí funkce konferenčního mikrofonu - Při přehrávání hudby reproduktor LG XBOOM Go PN5 automaticky přepne na příchozí hovor a vy si můžete jednoduše popovídat s přáteli.

  • Ovládání pomocí aplikace XBOOM - Ovládejte vše pomocí jedné aplikace. Stáhnout si ji můžete z obchodu Google Play nebo Apple App.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Zvukové formáty SBC, aac
RMS výkon 20 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 2 - pásmový

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG Xboom Go PN5 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno