LG XBOOM Go PL5W bílý

Zobrazit


Bezdrátový reproduktor, Barva bílá, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, RMS výkon: 20 W, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, NFC: Ne, FM rádio: Ne, USB port: Ne, AUX vstup: Ano, Ethernet/LAN připojení: Ne, Výstup pro sluchátka: Ne, Certifikace IPX5, Vestavěný displej: Ne, Typ baterie: integrovaná. Více info

Barva


Cena 2 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 22 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kompaktní bezdrátový reproduktor LG XBOOM Go PL5W v bílém provedení ve svém těle ukrývá výjimečný zvuk a díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům IPX5 si ho můžete vzít všude s sebou - ať už do lesa nebo na párty u bazénu. Audio technologie firmy Meridian se postará o bohaté basy s dvojitým zesílením a dosáhnete tak bezchybného zvuku s hudebním výkonem 20 W. Funkce SoundBoost rozšiřuje zvukové pole a prostřednictvím Bluetooth Surround Ready si užijete živý prostorový zvuk. Zařízení disponuje integrovanou baterií, díky které si užijete až 18 hodin plnohodnotného přehrávání a s určitostí potěší i přítomnost barevného LED osvětlení, které se mění podle rytmu hudby, čímž vylepší okolní atmosféru.

LG XBOOM Go PL5W

Jednoduše stylový

Elegantní oblý design s pogumovaným povrchem se snadno drží a pohodlně se vejde do ruky a osvětlení basového reproduktoru ve tvaru kruhu dodává prostoru barevnou atmosféru.

Zažijte výjimečný zvuk

Reproduktor s technologií Meridian poskytuje špičkovou kvalitu zvuku. Zažijte hluboké basy a bohaté tóny vždy, když si pustíte hudbu.

Vdechněte hudbě život

Funkce Sound Boost zesiluje zvuk a rozšíří zvukové pole. Stačí stisknout tlačítko a okamžitě zlepšíte atmosféru každé oslavy.

Zvuk, který pocítíte

Pasivní reproduktory vytvářejí výrazné tóny, které dokáží rozpumpovat oslavu kdekoliv. Když basové reproduktory vibrují, blikající kruhové osvětlení vytváří dojem barevného pohybu a zlepšuje tak atmosféru oslavy.

Zábava za každého počasí

Krytí IPX5 znamená, že reproduktor se vody nezalekne, takže můžete tančit za každého počasí (IPX5 chrání před prachem a nízkotlakovým proudem vody z jakéhokoli směru).

Bavte se déle

18hodinová výdrž baterie vám dává svobodu užívat si hudbu kdekoliv bez starostí s nabíjením.

Hudba s atmosférou

Barevné LED efekty se mění podle rytmu hudby a dodávají jí další rozměr.

Násobte hudbu

Máte možnost bezdrátově propojit až stovku reproduktorů LG XBOOM Go PL5 a znásobit tak hudební výkon. Hlasitější zvuk znamená jediné - lepší párty a více zábavy.

Bluetooth Surround Ready - zviditelněte zvuk televizoru

Připojte dvě zařízení na televizor LG a můžete je používat na ozvučení televizoru. Nastavení je jednoduché a získáte tak živý prostorový zvuk při všem, co sledujete (musí se jednat o stejný model reproduktoru).

Užijte si hudbu a různé funkce pouze pomocí hlasu

Na dvě sekundy podržte tlačítko pro přehrávání a pak hlasem aktivujte Google Assistant na svém telefonu s OS Android nebo Siri na telefonu s operačním systémem iOS. Můžete poslouchat hudbu nebo podcasty a ovládat je jednoduše pouze pomocí hlasu (služba Google Assistant není dostupná v některých jazycích a zemích).

Výjimečné funkce

  • Sdílejte seznamy skladeb prostřednictvím funkce Multi Bluetooth - Spárujte najednou dvě zařízení pomocí aplikace XBOOM. Kterýmkoliv připojeným zařízením můžete zcela jednoduše ovládat seznam skladeb bez přerušení přehrávání.

  • USB dobíjení během přehrávání - Pomocí USB portu lze dobíjet svá zařízení, ať jste kdekoli. Už nemusíte nosit samostatnou nabíječku.

  • Příjem hovorů s hlasitým odposlechem - Při přehrávání hudby reproduktor automaticky přepne na příchozí hovor a vy si můžete jednoduše popovídat s přáteli.

  • Ovládání pomocí aplikace XBOOM - Ovládejte vše pomocí jedné aplikace. Stáhnout si ji můžete z obchodu Google Play nebo Apple App.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Zvukové formáty SBC, aac
RMS výkon 20 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 2 - pásmový

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG XBOOM Go PL5W bílý

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Pavel

28. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalitní provedení
  • Párování snadné pro dva uživatele
  • Nic
  • Nic

Kompaktní, dobře zpracovaný výrobek, v mém případě univerzální bílé barvy vhodné do každého interiéru.