LG Tone Free FP8 černá


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva černá, Bluetooth, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 10 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 24 h, Vestavěný mikrofon, Aktivní tlumení hluku, Certifikace IPX4, Ovládání přehrávání, Bez jediného kabelu, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 3 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 35 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Unikátní bezdrátová sluchátka do uší LG Tone Free FP8 v černé barvě jsou vybavena technologií UVnano, která dokáže zničit až 99,9 % bakterií, technologií HSP od společnosti Meridian, která simuluje skutečné reproduktory, a rozhraním Bluetooth 5.2.

Čistý a prostorový zvuk od zvukových specialistů

Sluchátka LG Tone Free posouvají zvuk na zcela jinou úroveň díky kultovnímu britskému dodavateli zvukových řešení, společnosti Meridian. Její průlomová technologie, která se používá ve špičkových reproduktorových systémech, byla přepracována tak, aby se přizpůsobila vašemu uchu. 

Čistý a prostorový zvuk

Špičková technologie HSP simuluje poslech skutečných reproduktorů s čistým prostorovým zvukem. Rozhraní Bluetooth 5.2 minimalizuje ztráty zvuku, takže původní zvuk je přesně reprodukován. Aplikace Tone Free navíc umožňuje vybrat předvolby ekvalizéru Immersive, Natural, Bass Boost, Treble Boost nebo 3D Sound Stage nebo si přizpůsobit vlastní ekvalizér. 

Výraznější basy

Sluchátka jsou vybavena větším a pokročilejším budičem a také membránou s přidaným silikonovým okrajem, který usnadňuje pohyb a zlepšuje flexibilitu. Basy Flex Action se postarají o výraznější basy, zatímco čistota a rozlišení zůstanou zachovány.  

Poutavý smyslový zážitek

Sluchátka využívají prostorovou optimalizaci k rozšíření zvukové scény a realističtějšímu zvuku. Díky režimu 3D Sound Stage se plně ponoříte do hudby, filmu, televizního pořadu nebo hry. Kromě toho je v aplikaci k dispozici možnost upravit nastavení herního režimu.

Aktivní potlačení hluku

Pokročilé aktivní potlačení hluku blokuje vnější zvuky vytvořením stejného množství protihluku. Vylepšený budič dokáže účinněji detekovat a potlačovat šum, čímž vytváří skutečný Hi-Fi zvuk. Ať už posloucháte cokoli, můžete se do zvuku plně ponořit. 

Ambientní zvuk

Stisknutím sluchátka vypnete potlačení šumu a přepínáte mezi zvukovými režimy. Přizpůsobte si okolní režim svému prostředí, abyste měli přehled o všem, co se kolem vás děje. Můžete také použít režim konverzace a objednat si kávu nebo si s někým rychle popovídat, aniž byste museli vyndat sluchátka z uší. 

Důvěryhodná UV sluchátka

Technologie Uvnano ničí až 99,9 % bakterií. Nezávislé testy prokázaly, že nabíjecí pouzdro UVnano zničí 99,9 % bakterií Escherichia coli, Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae na síťce reproduktoru sluchátek do 5 minut po nabití. UV dioda LED je neviditelná a aktivuje se pouze tehdy, když je nabíjecí pouzdro se sluchátky uvnitř zavřené. Modré okolní osvětlení slouží pouze k estetickým účelům a zapíná se při otevřeném víku nabíjecího pouzdra.

Každý den jako nová

LG Tone Free jsou UV sluchátka, kterým můžete věřit. Pokud kladete důraz na hygienu a čistíte sluchátka alkoholem, můžete síťku poškodit. Sluchátka stačí vložit do nabíjecího pouzdra (není třeba je připojovat do zásuvky) a technologie UVnano zničí 99,9 % bakterií za pouhých 5 minut.

Hypoalergenní a pohodlné

Sluchátka mají pohodlné zdravotní nástavce do uší, které jsou vyrobeny z netoxického hypoalergenního silikonu, takže se nemusíte bát, že je budete nosit celý den. Vyberte si ze tří velikostí, které vám dokonale padnou. 

Navržena tak, aby se přizpůsobila tvaru ucha

Sluchátka mají tvarovaný design, který byl vyvinut na základě analýzy. Praktický a stylový tvar se přizpůsobí tvaru vašeho ucha, takže sluchátka nevypadnou. 

Stvořena pro nepřerušované konverzace

Sluchátka jsou vybavena soustavou tří mikrofonů. Je navržena tak, aby tlumila okolní hluk, a přitom zřetelně reprodukovala váš hlas. Konverzace tak bude přirozenější a vy budete slyšet jasně a zřetelně.

Sluchátka, která chrání vaše soukromí

V aplikaci aktivujte režim šeptání, podržte pravé sluchátko a zavřete ústa. Nyní můžete při telefonování šeptat a na druhém konci linky vás bude slyšet jasně a zřetelně. 

Výjimečné funkce

  • Celodenní přehrávání - Sluchátka vydrží na jedno nabití přehrávat 24 hodin. Sluchátka se postarají o 10 hodin a nabíjecí pouzdro o dalších 14 hodin. (Při vypnutém aktivním potlačení hluku vydrží baterie ve sluchátkách 10 hodin a v pouzdře 24 hodin)

  • Rychlé nabíjení - Nabíjení sluchátek je rychlé a snadné. Pouzdro stačí položit na nabíjecí podložku. Po pouhých 5 minutách nabíjení budete moci poslouchat hudbu přibližně 1 hodinu

  • Rychlé párování - Pokud chcete sluchátka používat v práci, snadno a rychle je spárujete s počítači se systémem Windows 10

  • Odolnost proti stříkající vodě - Sluchátka můžete nosit při cvičení a můžete si je vzít i do deště. Stupeň krytí IPX4 znamená, že jsou odolná proti potu a vodě

S aplikací je hudební zážitek dokonalý

Chcete-li si užít naprosté pohodlí, stáhněte si aplikaci Tone Free. Bezplatná aplikace umožňuje přizpůsobit si životní styl pomocí různých možností. Kromě toho můžete odemknout nové funkce nebo obnovit stávající funkce pomocí pravidelných aktualizací softwaru. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze LG Tone Free FP8 černá

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Tomas

12. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Kvalitní provedení
  • Vynikající zvuk
  • Skvělý poměr cena vs výkon

Luboš

8. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • super zvuk
  • nic