LG SN6Y černý

Zobrazit


Soundbar, Barva černá, 3.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 420 W, Subwoofer: Ano, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, 2 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, NFC: Ne, FM rádio: Ne, Dolby Digital, DTS, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac. Více info


Cena 6 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 63 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

96.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

9 nákup

Zobrazit 9 recenzí

Popis produktu

Výkonný soundbar LG SN6Y v elegantní černé barvě ve spolupráci s bezdrátovým subwooferem nabízí 3.1 kanálový systém zvuku s celkovým hudebním výkonem 420 W, díky čemuž pořídí plnohodnotný audio zážitek, který vás úplně obklopí. Mezi klíčové vlastnosti tohoto modelu patří funkce jako DTS Virtual:X (pro prostorový zvuk) či Hi-Res audio s vysokým rozlišením (96 kHz vzorkovací frekvence a 24-bitová hloubka), které doplňují dekodéry Dolby Digital a DTS Digital Surround. Výjimečnými specifiky jsou technologie LG ThinQ (poslouží k ovládání celé domácnosti) a AI Sound Pro (analyzuje obsah a optimalizuje nastavení zvuku), ale potěší i rozmanité možnosti připojení (HDMI, optický kabel, Bluetooth).

Obklopující prostorový zvuk

Soundbar v kombinaci s funkcí DTS Virtual:X promění vaši domácnost na divadlo. Vychutnáte si tak pohlcující zážitek při sledování všech oblíbených filmů.

3.1k - podpora zadních reproduktorů

Vyplňte místnost nepřekonatelným prostorovým zvukem jako v kině. Zařízení podporuje bezdrátové připojení, které umožňuje 5.1-kanálový výstup. Při sledování televize vás proto zvuk vždy dokonale obklopí. (* sada zadních reproduktorů se prodává samostatně)

Zvuk s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením přináší vzorkovací frekvenci 96 kHz a 24-bitovou hloubku, což znamená věrnější zvuk a příjemnější zážitek z poslechu.

LG ThinQ

Proměňte svůj televizor a zvukový panel na řídící středisko - soundbar totiž může sloužit k ovládání celé domácnosti. Připojené domácí spotřebiče LG ThinQ můžete sledovat a ovládat přímo z pohodlí vašeho obývacího pokoje. Můžete zkontrolovat stav ledničky, pračky, čističe vzduchu a dokonce zapnout nebo vypnout vysavač.

AI Sound Pro - adaptivní zvuk při každém sledování

Funkce AI Sound Pro automaticky analyzuje obsah a optimalizuje nastavení zvuku podle přehrávaného obsahu. V závislosti na žánru si můžete poslechnout každý detail rozhovoru v křišťálově čisté kvalitě nebo si můžete vychutnat akční scény nabité energií.

Praktičtější připojení

Svou zvukovou konfiguraci můžete rozšířit o připojení Bluetooth nebo můžete na připojení a přehrávání jednoduše použít optický kabel nebo HDMI kabel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 2
Počet kanálů 3.1
Výkon reproduktoru 420 W

Hodnocení

4,7 / 5

9 recenzí LG SN6Y černý

96.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Martin

30. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáJaroslav

17. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Za dané peníze velmi slušný výkon a přednes
 • Bezdrátový subwoofer
 • Ovládání skrze app telefonu
 • Mnoho nastavení
 • Diskrétní display
 • LG link (připojení k TV i pomocí BT a synchronizace zvuku)
 • Rychlé spuštění že stand-by
 • Konfigurace 3.1 - středový reproduktor velmi dobrý dobře doplňuje L/R kanály
 • Absence Google Asistent nebo Spotify Connect
 • Subwoofer začíná na 40 Hz, chybí tedy to nejnižší pásmo 7-20 Hz

Za dané peníze nabízí LG velmi slušný výkon, čistý přednes a i poslech hudby je velmi příjemný. Výkon je na domácí prostředí více než dostačující, ovládání intuitivní a i s doprovodnou aplikaci pro telefony. Díky své šířce dobře doplní i větší televizory (65").


Lubomír

16. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Perfektní zvuk při sledování TV
 • zatím nic

Výborný produkt za přijatelnou cenu. Doporučuji


jakub

6. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • soldní zvuk
 • bez zadních bedýnek, malé zlepšení zvukové kulisy

Po rozehraní a v kombinaci se zadnímá SPK8 bedýnkama perfektní prostorový zvuk. Bez zadních bedýnek by efekt nebyl nijak velký.