LG S65Q černý


Soundbar, Barva černá, 3.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 420 W, Subwoofer, Bluetooth, 1 × HDMI port, 1 × optický vstup, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg, Ekvalizér. Více info


Cena 3 998 Kč

Sleva 33 % z předcházející ceny: 5 989 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Soundbar LG S65Q v černém provedení s bezdrátovým subwooferem a výkonem 420 W nabízí 3.1kanálový zvukový systém s DTS Virtual:X, Bluetooth 5.0, Hi-Res Audio a AI Sound Pro.

Skvělé řešení pro televizory LG

Připojte soundbar LG k televizoru LG a ponořte se do zvukového zážitku.

 • Pomozte si maximálně užít svůj televizor LG - soundbary LG jsou navrženy tak, aby doplňovaly a hladce zvyšovaly výkon televizorů LG. Společně vytvářejí dokonalý zvukový zážitek.

 • Vylepšený zvuk s procesorem LG TV s podporou AI - soundbar LG sdílí zvukový režim s televizorem, který využívá zvukový procesor televizoru LG k analýze oblíbeného obsahu a k zajištění čistšího a lepšího zvuku. Televizor LG si můžete vychutnat v té nejlepší kvalitě - od sledování zpráv až po hraní her. (Režim sdílení zvuku v televizoru se může lišit v závislosti na modelu televizoru; verze procesoru s podporou AI se liší v závislosti na modelu televizoru.)

 • Navrženo tak, aby ladilo - zvukové panely LG se dokonale hodí k televizorům LG, aby zlepšily zábavu a zkrášlily interiér. Stačí umístit zvukové panely LG a televizory LG a váš prostor získá moderní vzhled.

 • Dálkové ovládání televizoru LG pro maximální pohodlí - režimy napájení, hlasitosti a zvuku soundbaru můžete ovládat stejným dálkovým ovladačem, který používáte pro televizor LG. (Ovládání režimů soundbaru se může lišit podle modelu; dálkové ovládání televizoru LG je omezeno na určité funkce.)

Poutavý a výkonný 3.1kanálový zvuk

Soundbar LG S65Q s 3.1kanálovým zvukem a výkonem 420 W vám umožní vychutnat si oblíbenou domácí zábavu s prostorovým zvukem. (Tento výrobek nemá zadní reproduktor.)

Zvukové technologie Meridian

 • Spolupráce pro lepší zvuk - partnerství společností LG a Meridian Audio, lídra v oblasti zvuku s vysokým rozlišením, je synonymem pro řešení, která posunula požitek z hudby a filmů na vyšší úroveň.

 • Prestižní zvuk z Velké Británie - společnost Meridian se snaží zajistit skvělý poslech v jakémkoli prostředí. Technologie DSP společnosti Meridian a ladění zvuku na míru zajišťují, že bez ohledu na to, co nebo kde posloucháte, vždy získáte co nejpřesnější a nejautentičtější zvukový výkon.

 • Špičková technologie a odborné znalosti společnosti Meridian - díky preciznosti a zaměření na výzkum dokáže společnost Meridian plně využít možností, které zvuk přináší. Společnost Meridian je průkopníkem v oblasti zvuku s vysokým rozlišením a lídrem v oblasti digitálního zpracování signálu (DSP).

 • Digitální zpracování signálu - DSP znamená absolutní kontrolu nad zvukovým signálem. Umožňuje navrhovat pokročilé technologie a vyladění zvuku, které zlepšují zážitek z poslechu v jakémkoli prostředí.

Zvuk s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením poskytuje vzorkovací frekvenci 96 kHz a 24bitovou hloubku, což znamená věrnější zvuk a příjemnější poslech. Vychutnejte si hudbu tak, jak ji umělci skutečně zamýšleli, s vysokým rozlišením zvuku a křišťálově čistým zvukem.

Kompletní zážitek z domácího kina

Jednoduše připojte soundbar LG k televizoru LG a vychutnejte si neuvěřitelný zvuk, úchvatný obraz a jedinečný zážitek ze sledování.

 • DTS Virtual:X - tato technologie vás vtáhne do světa filmu. Vychutnejte si lepší zážitek díky DTS Virtual:X a Dolby Vision.

 • Snadné připojení přes Bluetooth - vychutnejte si hudbu díky připojení Bluetooth.

Zvuk navržen pro to, co vás baví

Díky technologii AI Sound Pro analyzuje inteligentní algoritmus soundbaru LG váš obsah a poskytuje optimální zvuk, ať už sledujete filmy, zprávy nebo posloucháte hudbu.

Recyklované uvnitř i zvenku

 • Vnitřní části byly vyrobeny z recyklovaného plastu - společnost UL certifikovala zvukové panely LG jako výrobky s environmentálními nároky (ECV), protože horní a spodní část těla panelu využívá recyklovaný plast. To je důkazem, že se při výrobě zvukových panelů uplatňuje šetrnější přístup k životnímu prostředí.

 • Tkanina Jersey byla vyrobena z plastových lahví - návrhy zvukových panelů jsou pečlivě zvažovány a jsou podnikány kroky k zajištění toho, aby výrobky využívaly více recyklovaných materiálů. Certifikace Global Recycled Standard potvrzuje, že se jedná o polyesterový žerzej, který byl vyroben z plastových lahví.

(S75Q, SH7Q neobsahují recyklované materiály.)

Pokud se chcete dozvědět více, podrobnosti o domácích kinech a soundbarech najdete v našem magazínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 3.1
Výkon reproduktoru 420 W

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG S65Q černý

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Richard

22. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • výborný zvuk
 • meridian
 • LG spolupráce s TV LG
 • Dolby Atmos

Výkonný a suprově hrající soundbar s Dolby Atmos