LG RC91V9EV2Q

19 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 31. 10. 2020
Jak získáte Cashback
18 490 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
15 992 Kč

Nákupem získáte 199,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Na splátky spočítat

Hybridní kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem LG RC91V9EV2Q je smart spotřebič, který je možné ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Kapacita bubnu pro sušení dosahuje 9 kg prádla. Je zařazena do energetické třídy A +++. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, prostřednictvím otočného voliče a LED dotykového displeje je možné zvolit potřebné programy a funkce. Funkce automatického čištění kondenzátoru probíhá až 3x za cyklus. Smart sušička LG RC91V9EV2Q nabízí kromě 14 programů sušení i další přídavné programy, které je možné stáhnout přes aplikaci LG Smart ThinQ a 13 přídavných možností. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva s kódem 3 998 Kč
 • Cashback 1 500 Kč

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Siemens WT47XMH0EU

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens WT47XMH0EU

22 990 Kč

K odeslání

Kondenzační smart sušička prádla Siemens WT47XMH0EU s tepelným čerpadlem je zařazena do energetické třídy A+++. Buben má kapacitu při sušení pro až 9 kg prádla. Sušičku můžete ovládat i na dálku díky…

 • Hloubka: 59,9 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktický spotřebič

Kondenzační smart sušička s duálním invertorovým tepelným čerpadlem LG RC91V9EV2Q je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden cyklus můžete vysušit až 9 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++, díky své nízké spotřebě energie. Určitě oceníte i řadu výhod jako je inteligentní elektronický systém sušení, zvuková signalizace ukončení programu, ukazatel zbytkového času a průběhu sušení, ukazatel zanesení filtru a naplnění nádoby na kondenzát.

Duální invertorové tepelné čerpadlo

Sušička využívá nejnovější technologii sušení - duální invertorové tepelné čerpadlo. To zvyšuje rozsah frekvence oběhu chladiva od velmi vysoké až po nízkou bez nutnosti vypnutí, čímž šetří spotřebu energie a čas. Sušička má proto nejvyšší energetickou třídu A +++. Navíc na jeho hlavní komponent - kompresor LG poskytuje až 10 - letou záruku. Ta se vztahuje i na srdce přístroje, motor.
* V rozsahu A +++ až D podle standardů IEC, program Bavlna, režim Energie.

Ušetřete energii a čas se sušičkou LG ECO Hybrid

Sušička disponuje technologií Eco HybridTM, která umožňuje výběr mezi režimem šetřícím čas nebo režimem šetřícím spotřebu energie. Vy si tak vyberete, zda chcete ušetřit 21% energie nebo 24% času. * Pokud šetří energii suší prádlo při nižších teplotách s vysokou úsporností energie a tím je velmi šetrná k vaší prádle.
* Testováno společností Interek, hmotnost 9 kg. Podle standardů IEC, program Bavlna, rozdíl mezi režimy Čas a Energie.

Kondenzátor s automatickým čištěním

Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. 3 trysky důkladně propláchnout kondenzátor až 3krát během jednoho cyklu sušení silným proudem vody.

Smart ThinQ™

Sušička LG disponuje umělou inteligencí LG Smart ThinQ™. Zařízení lze pomocí svého smartphonu ovládat na dálku a sledovat spotřebu energie. Připojení sušičky na Wi-Fi vám umožní stažení dodatečných programů a v případě problémů Vám sušička sama řekne, co jí je. Je jednoduše inteligentní.

Programy a funkce

Inteligentní sušičku ovládáte pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje, pomocí kterých si zvolíte programy a funkce, které vám aktuální vyhovují.

14 programů: Pro alergiky, Bavlna, Smíšená prádlo, Syntetika, Přikrývky, ručníky, Rychlý 30, Sportovní oblečení, Vlna, Jemné prádlo, Sušení na sušáku, Studený vzduch, Teplý vzduch, Načíst program (přes wi-fi)

13 přídavných možností: Odložený start, Oblíbený, Nemačkavý, Světlo bubnu, Běžná rychlost otáčení bubnu (více času), Rychlé otáčení bubnu (méně času), Zvuková signalizace on / off, Wi-Fi: Dálkový start, Stažení programů + Smart Diagnosis, Dětská pojistka, Ecohybrid: energie / čas, Možnosti sušení, Na žehlení, Skříň, Extra

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 69 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 69 cm
Hmotnost: 57 Kg

Obsah balení

Obsah balení: hadice na odtok

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Suché do skříně
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 62 db

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: RC91V9EV2Q.ASSQKCZ

Všechny parametry

Recenze LG RC91V9EV2Q

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG RC91V9EV2Q