LG RC91V9AV3N


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 9 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej, Smart ovládání mobilem, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení, Maximální hloubka: 66 cm. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 200 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Hybridní sušička LG RC91V9AV3N v bílém provedení s tepelným čerpadlem usuší 9 kg prádla. Je zařazen do energeticky úsporné třídy A+++. Nabízí 14 programů, včetně programů pro alergiky, 13 funkcí a 3 možnosti sušení. Má duální invertorové tepelné čerpadlo, invertorový motor, Eco hybrid™, automatické čištění kondenzátoru a další funkce. Potěší dálkové ovládání přes Wi-Fi prostřednictvím aplikace ThinQ.

 

 

 

Duální invertorové tepelné čerpadlo

Sušička využívá nejmodernější technologii sušení - duální invertorové tepelné čerpadlo. Tím se zvyšuje rozsah frekvence cirkulace chladiva od velmi vysoké po nízkou bez nutnosti vypnutí, což šetří spotřebu energie a čas. Sušička má proto nejvyšší energetickou třídu A+++. Společnost LG navíc poskytuje až desetiletou záruku na hlavní součást - kompresor. To se týká i srdce spotřebiče, motoru.

Úspora energie a času se sušičkou LG ECO Hybrid

Sušička je vybavena technologií Eco HybridTM, která umožňuje volit mezi režimem úspory času a úspory energie. Můžete si vybrat, zda chcete ušetřit 23 % energie nebo 16 % času.* Pokud šetří energii, suší prádlo při nižších teplotách s vysokou energetickou účinností, takže je k vašemu prádlu velmi šetrná.
* Testováno společností Intertek v dubnu 2018, zátěž 9 kg podle normy IEC, bavlněný cyklus, rozdíl mezi časovým a energetickým režimem (RC90U2AV3W).

Kondenzátor s automatickým čištěním

Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. Tři trysky důkladně propláchnou kondenzátor až třikrát během jednoho cyklu sušení silným proudem vody.

Šetrná péče při nízké teplotě

Sušička pomáhá vyhlazovat záhyby a odstraňovat vrásky. Duální invertorové tepelné čerpadlo umožňuje sušit při nižších teplotách a zároveň vyhlazuje záhyby a snižuje pomačkání prádla.

Připojení Smart ThinQ™+Wi-Fi

Sušička LG je vybavena umělou inteligencí LG Smart ThinQ™. Pomocí chytrého telefonu můžete spotřebič dálkově ovládat a sledovat spotřebu energie . Připojení sušičky k síti Wi-Fi vám umožní stahovat další programy a v případě problémů vám sušička sama sdělí, co je špatně.

Optimalizace výkonu

Zjistí vlhkost prádla a automaticky upraví teplotu a dobu sušení. Oblečení tak bude chráněno před nadměrným poškozením. Senzory: 2 - teplota, 1 - vlhkost, 1 - otevřené dveře, 1 - hladina vody, 1 - senzor zanesení filtru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 66 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení kondenzace
Maximální hloubka 66 cm

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze LG RC91V9AV3N

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

2. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná