LG RC82V3AV0N


Hloubka: 69 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energ.účinnosti: A ++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo, Maximální hloubka: 72 cm Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní hybridní sušička s duálním invertorovým tepelným čerpadlem LG RC82V3AV0N v energetické třídě A++ vysuší 8 kg prádla. Sušička je vybavena programem pro alergiky a programem Eco Hybrid, automatickým čištěním kondenzátoru, LG ThinQ + Wi-Fi.

 

 

Praktický spotřebič

Hybridní chytrá sušička s duálním invertorovým tepelným čerpadlem LG RC82V3AV0N je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas je máte připraveny k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou víc bavit. Na jeden cyklus vysuší až 8 kg prádla a je zařazena do energetické třídy A++.

Duální invertorové tepelné čerpadlo

Sušička využívá k sušení Dual Inverter Heat Pump™ - duální invertorové tepelné čerpadlo. To zvyšuje rozsah frekvence oběhu chladiva od velmi vysoké, až po nízkou bez nutnosti vypnutí, čímž šetří spotřebu energie a čas.

Technologie Eco Hybrid™

Sušička disponuje technologií Eco Hybrid™, která umožňuje výběr mezi režimem šetřícím čas nebo režimem šetřícím spotřebu energie. Vy si tak vyberete, zda chcete ušetřit 21 % energie nebo 24 % času.

*Šetří-li energii, suší prádlo při nižších teplotách s vysokou úsporou energie, a tím je velmi šetrná k vašemu prádlu.
*Testováno společností Interek, hmotnost 9 kg. Podle standardů IEC, program Bavlna, rozdíl mezi režimy Čas a Energie.

Péče pro alergiky

Sušička má speciální program, který se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí a také o nižší zmačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro citlivé lidi.

Jemná péče při nízké teplotě

Sušička napomáhá vyhlazovat záhyby a eliminovat pomačkání. Duální invertorové tepelné čerpadlo umožňuje sušení při nižších teplotách, přičemž vyhladí záhyby a snižuje pomačkání vašeho prádla.

Kondenzátor s automatickým čištěním

Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. 3 trysky důkladně propláchnou kondenzátor až 3× během jednoho cyklu sušení silným proudem vody.

Smart ThinQ™

Sušička LG disponuje umělou inteligencí LG Smart ThinQ™. Zařízení můžete pomocí chytrého telefonu ovládat na dálku a sledovat i spotřebu energie. Připojení sušičky k Wi-Fi vám umožní stažení dodatečných programů a v případě problémů vám sušička sama řekne, co jí je. Je jednoduše inteligentní.

Programy a funkce

Inteligentní sušičku ovládáte pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje, pomocí kterých si zvolíte programy a funkce, které vám aktuálně vyhovují.

  • 14 programů: Bavlna, Bavlna+, Smíšené prádlo, Syntetika, Přikrývky, Ručníky, Pro alergiky, Rychlý 30, Sportovní oblečení, Vlna, Jemné prádlo, Sušení na sušáku, Teplý vzduch; + Načíst program (přes Wi-Fi). Další programy ke stažení přes Wi-Fi (chytrý telefon, aplikace LG Smart ThinQ).
  • 13 přídavných možností: Odložený start, Péče o kondenzátor, Péče o buben, Nemačkavý, Světlo bubnu, Více času, Méně času, Zvuková signalizace On/Off, Wi-Fi: Dálkový start, (stažení programu + Smart Diagnosis), Dětská pojistka, EcoHybrid: Energie/Čas; Možnosti sušení: Žehlení, Skříň, Extra.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 69 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A ++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 72 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG RC82V3AV0N

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno